O Q Cursus- en activiteitenoverzicht De Boom In 4-2003: Ook komend jaar staat er weer veel op het programma. De data en exacte locaties zijn nog niet voor alle cursussen vastgelegd. Deze verschijnen in de komende nummers van De Boom In. Heb je interesse in een van de activiteiten dan kun je jezelf aanmelden via tele foonnummer 0113-230936. Februari Wat: Cursus snoei hoogstamfruitbomen Wanneer: 7 februari Voor wie: Weekendvrijwilligers Waar: In overleg op locatie Wat: Opfriscursus hoogstamfruitbomen Wanneer: 14 februari Voor wie: Eigenaren geïnteresseerden Waar: Zuid-Beveland, locatie nog niet bekend Kosten: 25,- Maart Wat: Cursus snoei hoogstamfruitbomen voor beginners Wanneer: 2, 9 en 13 maart Voor wie: Eigenaren geïnteresseerden Waar: Zuid-Beveland, locatie nog niet bekend Kosten: 57,- Wat: Cursus streekeigen erven Wanneer: 15, 22, 27 en 29 maart Voor wie: Eigenaren geïnteresseerden Waar: Zeeuws-Vlaanderen, locatie nog niet bekend Kosten: 57,- April Wat: Inloopavonden Weidevogelbescherming/soortenbeheer Voor wie: vrijwilligers, agrariërs, loonwerkers, geïnteresseerden Waar: Op verschillende plaatsen in Zeeland, locaties nog niet bekend Wat: Cursus streekeigen erven in Zeeland Wanneer: 27 april, 4, 8 en 11 mei Voor wie: Eigenaren geïnteresseerden Waar: Zuid-Beveland, locatie nog niet bekend Kosten: 57,- Juni September Oktober November Wat: Themadag werken met de zeis Wanneer: 8 en 16 juni Voor wie: Vrijwilligers SLZ Waar: Werkplaats Goes en op locatie Wat: Vrijwilligersdag SLZ Wanneer: 26 juni Voor wie: Alle vrijwilligers. Je ontvangt hiervoor een persoonlijke uitnodiging Wat: Uitwisseling Vogezen Wanneer: begin september Voor wie: SLZ vrijwilligers Waar: Vogezen Frankrijk Wat: Themadag oude fruitrassen Wanneer: 2 of 16 oktober Voor wie: Geïnteresseerden Waar: Fruitteeltmuseum Kapelle Wat: Cursus streekeigen erven in Zeeland Wanneer: 18, 25, 30 oktober en 1 november Voor wie: Eigenaren geïnteresseerden Waar: Schouwen-Duiveland Walcheren, locatie nog niet bekend Kosten: 57,- Wat: Opfriscursus snoei hoogstamfruit Wanneer: 23 oktober Voor wie: Eigenaren geïnteresseerden Waar: Walcheren Zuid-Beveland, locatie nog niet bekend Kosten: 25,- Wat: Cursus snoei hoogstamfruitbomen voor beginners Wanneer: 2, 9 en 13 november Voor wie: Eigenaren geïnteresseerden Waar: Walcheren of Zuid-Beveland Kosten: 57,- Wat: Cursus herkennen van bomen en struiken Voor wie: Vrijwilligers SLZ Waar: Zuid-Beveland

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2003 | | pagina 17