0 mt Enquête Totaal 1.250 stuks 100 Dtf Boèrn'ln3-2Ö04 door Robert Wielemaker, medewerker SLZ Ongetwijfeld zal het zijn opgevallen: de nieuwe kaft van De Boom In. Sinds het eerste num mer van 2004 is er gekozen voor een nieuwe lay-out. De invoering van de sleutelmerken (zie voorkant kaft en onderaan iedere bladzijde) en vernieuwing waren hiervoor de argu menten. De vele (positieve) reacties die hierop kwamen zetten ons tijdens de redactieverga dering aan het denken. We willen graag meer reacties! Al bijna 20 jaar brengen we het contactblad uit. In het begin voornamelijk voor vrijwilligers, later kwamen er diverse doelgroepen bij. De oplage is inmiddels gestegen tot 1.250 exemplaren. In de onderstaande tabel hebben we de lezers onderge bracht in diverse groepen. De groep 'eigenaren' is de afgelopen jaren flink gestegen. Dit zijn meestal mensen die bij SLZ hebben meegedaan aan een erfbeplantingsproject of een VOL overeenkomst hebben. Na al die jaren is er nooit gevraagd aan de lezers wat zij van het blad vinden of wat er in moet komen te staan. Tel hierbij de aandacht voor het marktgericht denken (Markt Actie Plan, zie artikel elders in dit blad) en het idee om een enquête te houden was geboren. Doel Het doel van deze enquête is er achter te komen wat de lezer mist in dit blad. Met als achterliggende gedachte dat het blad (nog) intessanter zal worden voor onze lezers. Tevens willen we zien wat voor soort dienstverlening we zouden kunnen versterken. De resulta ten zullen in een volgende De Boom In geplaatst worden. Belangrijker is dat voorkeuren zullen worden meegeno men in de uiteindelijke invulling van het blad. VERZENDING DE BOOM IN Categorie lezers: Aantal: Vrijwilligers 283 22 Eigenaren van landschapselementen 599 48 Diversen (overheden, biblioteken, relaties enz.) 264 21 Losse verspreiding 104 9 DfiBoom lp 3-20&4 De Boom In: altijd lezenswaardig? (foto: Nettie Wilderom) meest bij je past. En dat mogen er meer dan 1 zijn. Er zijn ook vragen waarbij het mogelijk is om een aanvulling te geven op het antwoord. Mocht je schrijfruimte te kort komen op het formulier (op de achterzijde is ook nog ruimte), dan kun je een bijla ge invoegen. Graag wel even vermelden om wat voor vraag het dan gaat, Vergeet niet je naam in te vullen, als je kans wilt maken op één van de prijzen. Het is ook mogelijk de enquête digitaal in te vullen. Dit kan via de website van SLZ, zie het linker rijtje met woorden, onderaan. Het adres is www.landschapsbeheer.nl/zeeland. Graag zouden wij de vragenlijst vóór 5 november binnen willen hebben. Het loont de moeite! Door deelname aan deze enquête kan SLZ artikelen diensten leveren die toegespitst zijn op jullie interesse. Ten tweede verloten we twee boeken onder de inzenders. Je maakt dus kans op het boek "Van watersnuffel tot mei doornhaag", over kleine landschapsele menten in Zeeland. Dit in 2003 door de Provincie Zeeland uitgegeven boek is kort besproken in De Boom In num mer 1 -2004. Hoe kun je meedoen? Los bij dit nummer van De Boom In vind je een vragenlijst met meerkeuze vragen. Omcirkel de keuze die het

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2004 | | pagina 12