Bijlage II bestuursleden en personeel Vf/ fw <fe f* per 31-12-2004 Bestuursleden: J. Beijersbergen, namens de vrijwilligersorganisaties uit Noord-Zeeland L. Coppoolse, voorzitter, persoonlijke titel BJ. Feijtel, vice-voorzitter, namens de georganiseerde landbouw (ZLTO) A.W. de Landgraaf, penningmeester, persoonlijke titel M.F.A.M. van Mierlo, secretaris, namens de Zeeuwse Milieu-federatie J. Bostelaar, namens de vereniging van Zeeuwse gemeenten R. van der Goes, namens vrijwilligersorganisaties uit Midden-Zeeland IJ. Herman, namens de Zeeuws-Vlaamse vrijwilligersorganisaties P. de Koeijer, namens de georganiseerde landbouw (ZLTO) C.B. Langendoen: namens de stichting Het Zeeuwse Landschap H.B. Zuiderent, namens RECRON Zeeland lid dagelijks bestuur Personeel: Theo Aernoudts, assistent-regiomedewerker Ben van Beusichem, medewerker landschapsonderhoud Edwin Bom, medewerker landschapsonderhoud Lucien Calle, assistent-regiomedewerker Sandra Dobbelaar, projectmedewerker Rudie Geus, regiomedewerker Nanning-Jan Honingh, medewerker soortenbeheer Arjan de Hulster, assistent-regiomedewerker en agrarisch natuurbeheer Karin Klip, administratie Ton de Koning, begeleider vrijwilligers, medewerker voorlichting en algemeen Alex Kunst, medewerker landschapsonderhoud Peter Maas, regiomedewerker plv. coördinator Foort Minnaard, coördinator Karin Mol, projectmedewerker Tonnie Outermans, medewerker landschapsonderhoud Ali Özdemir, medewerker landschapsonderhoud (tot 1 september) Jos Reijnhoudt, medewerker landschapsonderhoud (vanaf 1 augustus) Kees Tonkens, medewerker landschapsonderhoud Harry Verkaart, hovenier Peter van der Vliet, coördinator vrijwilligerswerk Ewoud Voogd, assistent-regiomedewerker Alex Wieland, projectmedewerker Robert Wielemaker, projectmedewerker Nettie Wilderom, administratie Wim Wisse, begeleider vrijwilligers, medewerker landschapsonderhoud Vrijwilligers op kantoor: Astrid Westdorp, typewerk Marten Voogd, brochure natuurontwikkeling Hans van Hilst, automatisering, GIS, tekenwerk Mark Dobbelaar, opstellen beplantingsplannen Stagiairs: Pieter Voets: HAS Den Bosch, tuin en landschapsmanagement. Hij verzorgde o.a. enkele erf- beplantingsplannen en natuurplannen voor campings. Mark Goense: MBCS-Helicon in Velp. Hij werkte 10 weken mee in de VLP Zeeuws-Vlaanderen. Hendrik J. van Riel, MBCS-Helicon in Velp. Heeft twee plannen gemaakt voor project kleine bosjes en heeft verbetering aangebracht in de arbo - registratie. Anton van de Velde, Larenstein Velp, Bos- en Natuurbeheer. Beheersplan voor de Koninklijke Maatschap Wilhelminapolder.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2005 | | pagina 14