Kort Nieuws A* Dit alles gaf aanleiding om nog eens goed naar de opbouw van de organi satie te kijken met het onderstaande als resultaat. De activiteiten van de stichting zijn nu verdeeld over de afdelingen: 'uitvoering' 'kennis en communicatie' 'specifieke werkvelden' 'administratie' De directeur (Foort Minnaard), het hoofd uitvoe ring (Rudie Geus) en het hoofd kennis en commu nicatie (Peter Maas) vormen samen het manage mentteam van de organisatie. Een volledig organisatieschema met een overzicht van alle medewerkers wordt binnenkort op onze website gepubliceerd. Dus kijk op: www.landschapsbeheer.nl/zeeland Ook SLZ ontkomt er niet aan: modernisering. Begin '06 werden alle computers vervangen. Actie Wilgenpoot De actie zelf is eigenlijk zo oud als Stichting Landschapsbeheer Zeeland zelf en kan een door slaand succes genoemd worden. Het aantal geleverde poten zal ondertussen de 10.000 (ver) overstijgen. Misschien een idee om in het komende jubileumjaar van SLZ de zoveelste poot door onze voorzitter te laten aanbieden aan een gelukkige eigenaar? Na een aantal jaren dat de oogst en de verstrekking boven de 1000 stuks per jaar lag, lig gen de bestellingen de laatste jaren tussen de 500 en 700 stuks. We hebben inmiddels een aantal vaste projecten waar gezond materiaal geoogst wordt. Al vroeg in het seizoen okto ber/november kunnen we leveren. Dit is te danken aan de doordeweekse veldwerkers en met name aan Wim van de Kamer en Wim Wisse die in beide regio's zorgen voor de verdere distributie. Hierdoor wordt een belangrijke bijdrage geleverd aan de instandhouding van landschappelijke waarden bij bereidwillige eigenaren. Erftrofee 2006 Het is ondertussen een traditie geworden. Elke drie jaar wordt een verkiezing gehouden en het mooiste erf van Zeeland ontvangt de Erftrofee. Het is een provinciaal initiatief en is bedoeld voor iedere bewoner van een boerderij. Dit kan een praktiserend boerenbedrijf zijn, maar mag ook een boerderij zijn waar alleen maar wordt gewoond. Elk erf kan dus in prin cipe in aanmerking komen voor de trofee. Natuurlijk zijn er criteria waaraan men moet vol doen. Binnenkort is de folder met bijbehorend inschrijfformulier beschikbaar. Daarin zullen de selectiecriteria worden uitgelegd. Voor meer informatie: Peter Maas, 0113-230936.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2006 | | pagina 17