T Doelstelling: soorten Uitvoeringskosten SLZ 102.517 Kosten eigen activiteiten - Projectkosten 32.142 Totaal besteed aan doelstelling 134.659 Doelstelling: cultuurhistorie Uitvoeringskosten SLZ 64.611 Kosten eigen activiteiten - Projectkosten 189.356 Totaal besteed aan doelstelling 253.967 Doelstelling: vrijwilligerswerk Uitvoeringskosten SLZ 238.630 Kosten eigen activiteiten 69.552 Projectkosten 3.248 Totaal besteed aan doelstelling 311.430 Doelstelling: overig landschapsbeheer Uitvoeringskosten SLZ 345.452 Kosten eigen activiteiten 62.624 Projectkosten 136.183 Totaal besteed aan doelstelling 544.259 De Boom In 2-2006 Bij de cursus Oude Bomen voor de SLZ-medewerkers keek men ook naar vaak voorkomende problemen bij bomen. Hier een zgn. takkenkrans. De Boom. In 2-2006 1.3 Accountantsverklaring ex artikel 2:395 lid 2 BW Opdracht Wij hebben de in dit verslag opgenomen balans en rekening van baten en lasten van Stichting Landschapsbeheer Zeeland te Goes over 2005 gecontroleerd. De balans en reke ning van baten en lasten is ontleend aan de door ons gecontroleerde jaarrekening 2005 van Stichting Landschapsbeheer Zeeland. Bij die jaarrekening hebben wij op 4 april 2006 een goedkeurende accountantsverklaring verstrekt. De balans en rekening van baten en lasten is opgesteld onder verantwoordelijkheid van het bestuur van de Stichting. Het is onze verant woordelijkheid een accountantsverklaring inzake de balans en rekening van baten en lasten te verstrekken. Werkzaamheden Onze controle is verricht in overeenstemming met in Nederland algemeen aanvaarde richt lijnen met betrekking tot controleopdrachten. Volgens deze richtlijnen dient onze controle zodanig te worden gepland en uitgevoerd, dat een redelijke mate van zekerheid wordt verkregen dat de balans en rekening van baten en lasten geen onjuistheden van materieel belang bevat. Een controle omvat onder meer een onderzoek door middel van deelwaarne- mingen van informatie ter onderbouwing van de bedragen en de toelichtingen in de balans en rekening van baten en lasten. Tevens omvat een controle een beoordeling van de grond slagen voor financiële verslaggeving die bij het opmaken van de balans en rekening van baten en lasten zijn toegepast en van belangrijke schattingen die het bestuur van de Stichting daarbij heeft gemaakt, evenals een evaluatie van het algehele beeld van de balans en reke ning van baten en lasten. Wij zijn van mening dat onze controle een deugdelijke grondslag vormt voor ons oordeel. Oordeel Wij zijn van oordeel dat de balans en rekening van baten en lasten een getrouw beeld geven van vermogen en resultaat als in de gegeven omstandigheden vereist is. Voor het inzicht dat vereist is voor een verantwoorde oordeelsvorming omtrent financiële positie en de resultaten van de Stichting en voor een toereikend inzicht in de reikwijdte van onze controle dienen de balans en rekening van baten en lasten te worden gelezen in samenhang met de volledige jaarrekening, waaraan deze is ontleend, alsmede met de door ons daarbij op 4 april 2006 verstrekte goedkeurende accountantsverklaring. Terneuzen, 14 juni 2006 AccoN Accountants J. de Braai RA

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2006 | | pagina 16