O >1 M Kort Nieuws f De Boom In 3-2006 Agenda za. 23 sept. Buitenlui actief - boerentuinen Schouwen-Duiveland za. 23 sept. Themamiddag "oude fruitrassen" Fruitteeltmuseum Kapelle di. 17 okt. Cursus streekeigen erven - Zeeuws Vlaanderen za. 21 okt. Gezamenlijke werkdag - Haringvreter - alle weekendgroepen di. 24 okt. Gezamenlijke werkdag - Haringvreter - VLP'ers za. 28 okt. Eerste Hulp Bij Landschapsbeheer Ravelijn - Goes Weekendgroepen di. 31 okt. Eerste Hulp Bij Landschapsbeheer Ravelijn - Goes VLP's ma. 30 okt. Cursus "De groene geschiedenis van Zeeland" (SCEZ ZVU) za. 4 nov. Natuurwerkdag - heel Zeeland za. 11 nov. Natuurlijk afval - presentatie/kraam MICMEC-Vlissingen di. 14 nov. Basiscursus Hoogstamfruit Zeeuws Vlaanderen do. 6 nov. Gezamenlijke werkdag -Noord Gouwe veld- en kantoor medewerkers Natuurwerkdag 2006 Inmiddels is de Natuurwerkdag een begrip geworden. Zeker als we kijken naar de stijgen de lijn die we afgelopen jaren hebben kunnen zien. In 2005 deden er alleen al in Zeeland meer dan 600 mensen mee op deze jaarlijkse dag, waarbij iedereen een dagje meehelpt. Nieuw in editie van '06 is dat er landelijk zal worden samengewerkt met de organisatie van MADD. Deze organisatie, Make A Difference Day, is een jaarlijks terugkerend groot landelijke evenement waarbij tienduizenden Nederlanders vrijwilligerswerk doen in allerlei sectoren. Door deze samenwerking zullen er nog meer mensen horen/zien dat het ook mogelijk is om te werken in de natuur in eigen omgeving. Vooralsnog kan men dan kie zen uit de onderstaande locaties (o.v.b.). Kijk op www.natuurwerkdag.nl voor de actuele gegevens. 1 Heemtuin De Hollandsche Hoeve 9 Jachthuis - Kloetinge 2 Blikkendijk - Arnemuiden 10 Zeepeduinen - Slot Haamstede 3 Zwaakse Weel 11 Binnendijk - Nieuw en St. Joosland 4 Nortier - Oostburg 12 Watertoren - Axel 5 Kinderboerderij Terneuzen 13 Liniedijk - Hulst 6 Bos Stichting Tragel 14 Eerste dijk - St. Maartensdijk 7 Waterwingebied Oranjezon 15 Westenschouwen 8 Noorddijk - Vrouwenpolder vol Di Boom In 3-2006 NATUURWERKDAG.I NL 1 L UJ UI in Terneuzen tijdens de Natuurwerkdag '05. Foto: Archi

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2006 | | pagina 15