Ommetjes 'gelinkt' De Boom In 1-2007 Alle nuttige adressen op een rijtje Zeeuwse of regionale /regio: Cultuurhistorische wandelingen over boeren land, in alle uithoeken van Nederland Wandelen in Friesland. Mooie website met veel inf i.s.m. Landschapsbeheer Friesland Kiekendiefpad te Wolphaartsdijk Routebureau Zeeland (zie ook artikel) Stichting Wandelpaden Walcheren (zie ook artikel) Alternatieve routes en aparte omschrijvingen Kerkenpaden rond Zuiddorpe Ommetjes rond Draaibrug www.klompenpaden.nl www.historischepaden.nl www.kiekendiefpad.nl www.routebureauzeeland.nl www.walchersewandelingen.nl www.trouw.nl/groen/natuurtochten www.kerkenpaden.nl www.draaibrug.com/Routes/ommetje1.htm Landelijk: nuttige handleiding Ommetjes; realiseren van wandelpaden in het buitengebied. Startpagina voor alle soorten wandelingen Startpagina voor o.a. alle "locale" wandelingen Wandelarragementen van de Ned. Spoorwegen Wandelingen zoeken - alle wandelingen, zonder al te veel beschrijving, wel compleet Wandelgroep die 12 jaar regelmatig een flinke wandeling maakt en verslag maakt (leuke site) Wandeltochten maken, voor iedereen Wandelen, handig voor het buitenland Wandelaars nodigen mensen uit om mee te gaan op hun tocht, vereniging. www.landschapsbeheer.nl www.wandel.pagina.nl www.wandelpad.nl www.tweevoeter.nl www.wandelzoekpagina.nl www.veldenenwegen.nl www.wandelpool.nl www.wandelen.startkabel.nl www.dewandelsite.nl Subsidie/info: subsidieregeling 'wandelpaden over boerenland' www.boerenlandpad.nl De website van - Wandelplatform-LAW www.wandelnet.nl koepelorganisatie van wandelend Nederland Stichting Landschapsbeheer Zeeland telefonisch

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2007 | | pagina 31