ée f De Boom In 2-2007 Knotten Gisteren gingen we bomen knotten in de Zwaakse Weel. Het is een vrijwillig iets om te doen. Het is om het zicht van de stoomtrein te verbeteren. We moesten gewoon om half 9 op school zijn met laarzen en oude kleren. Robbert kwam op de skeelers naar school en dacht dat we met de auto gingen. Maar dat was niet zo dus hij ging weer terug naar huis. Na 4 keer heen en weer rijden was hij er klaar voor. We waren in groepjes van 5 of 6 verdeeld en met dat groepje moest je ook fietsen. Ik zat bij Connor, Bas, Ashley, Monique en Connors moeder was de begeleider. Dus we reden in 5 groepjes naar de Zwaakse Weel. We mochten van de juf niet aansluiten bij de andere groepjes. Onderweg gingen Connor, Bas en ik een kilometer zonder handen fietsen. Onderweg bij het kruispunt van Nisse borrelde er water naar boven en het stonk vreselijk. Toen we daar waren legde een man uit hoe we bomen moesten knotten. Toen gingen we aan de slag. We hadden met zijn vijven 15 bomen gedaan. Er zaten heel veel doorns. Ik had wat schaafwondjes, maar dat was nog niks. Mark had een zaag in zijn been. Hij schoot uit een takje en zo ging zijn zaag tegen zijn knie. Toen we klaar waren reden we naar huis en het was heel leuk. Toen we thuis waren ging ik vijf boterhammen eten! Sjoerd Bomen knotten We gingen woensdag 14 maart bomen knotten. Het was best warm en we moesten ongeveer een halfuur fietsen. Er stonden veel bomen en we moesten met zagen en knipdingen aan de slag. Het was best warm dus iedereen deed zijn jas uit. We moesten ook naar de wc maar die was er niet dus we moesten iets anders verzinnen en gelukkig wisten we wat! Er waren ook veel gewonden gevallen (het was niet zo erg!) Je kreeg veel wondjes op je handen want er waren geen handschoenen meer. Er lagen ook veel boomstammen op elkaar dus daar kon je op klimmen. Er kwam ook een hondje langs en die was erg schattig!! We mochten hem aaien. We waren ongeveer 5 voor 12 thuis. het was best wel hard werken maar het was wel gezellig. Iris

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2007 | | pagina 9