O Jubileumdag 29 september 2007 •i$e> De Boom In 3-2007 SLZ 25 jaar Het is ondertussen 25 jaar geleden dat de Stichting Landschapsbeheer Zeeland werd opge richt. Een moment dat we aan willen grijpen. Niet zozeer om uitvoerig bij het verleden stil te staan en ook niet omdat we uitgebreide plannen voor de toekomst willen aankondigen. Natuurlijk wordt er intern wel gewerkt aan een visie op de toekomst. En dat heet dan een beleidsplan waarvoor ook altijd even terug in de tijd wordt gekeken. Maar dit jubileumjaar willen we vooral aangrijpen om ons werk en alle mensen die daarbij betrokken zijn eens feestelijk in het licht te zetten. Fruitfeest Zaterdag 29 september is er een eerste activiteit voorzien. We organiseren dan een zogenaamd 'Fruitfeest'. Als het goed is hebt u daarvoor reeds een uitnodiging in de bus gekregen met daarop het programma en de locatie. Er zijn allerlei kijk- en doedingen. Er zullen Informatie-, verkoop- en proe- verijstands aanwezig zijn, er worden snoei- en entdemonstraties gegeven, het boekje 'Vreemde vruchten' zal worden gepresenteerd en speciaal voor deze dag, zal er een grote fruit- pers aanwezig zijn om uw meege brachte fruit te persen en te verpak ken. En wordt u misschien de winnaar van onze prijsvraag: Wie heeft de vreemd ste vrucht of vreemdste vruchtenbrei? Bij deze bent u nogmaals uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Nog even de gegevens: Zaterdag 29 september Van 10.00 uur tot 16.30 uur We zijn deze dag te gast bij de familie Polderdijk: Hof Nieuwlands Rust Oude dijk 14 4339 NJ Nw.- en St. Joosland Voor meer informatie kunt u altijd even bellen naar SLZ. Wij zouden het zeer op prijs stellen als u ons even telefonisch of via email laat weten of u komt en met hoeveel personen u komt. Telefoon: 0113-230936 Email: info@slz.landschapsbeheer.nl

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2007 | | pagina 5