Werkprogramma's Beheerswerkgroepen 2007 Vf!/ April: - De Boom In 4-2007 Zoals gebruikelijk worden de nieuwe werkprogramma's van de verschillende beheersgroepen weer in "De Boom In" opgenomen. Op deze manier blijft u op de hoogte en wordt het u zo makkelijk mogelijk gemaakt om mee te doen. Achterin zijn de gegevens van de coördinatoren te vinden. De programma's zijn in principe voor komende winter. Nog niet alle programma's zijn op dit moment precies rond en ook kunnen er in de loop van het seizoen wijzigingen plaatsvinden. Werkgroep Actief Terreinbeheer, Schouwen-Duiveland 15 december: Vroongronden, gezamenlijke dag met "Werkgroep Landschapsverzorging Walcheren" 12 januari: Open duinen 16 februari: Vrijwilligersdag SLZ Natuurvereniging Tholen 15 december: 12 januari: 26 januari: 9 februari: 16 februari: 23 februari: 8 maart: Eerste dijk, knotten Eerste dijk, knotten Poot Scherpenisse, knotten Poot Scherpenisse, knotten Vrijwilligersdag SLZ in Nisse Poot Scherpenisse, knotten Poot Scherpenisse, knotten Werkgroep Landschapsverzorging Walcheren 15 december: Schouwen-Duiveland 5 januari: 19 januari: 2 februari: 16 februari: 1 maart: 15 maart: 19 maart: 7 juni: 5 juli: 30 augustus: 13 september: 4 oktober: Gezamenlijke werkdag met "Werkgroep Actief Terreinbeheer" op Binnendijk Nieuw en St. Joosland, knotten Binnendijk Nieuw en St. Joosland, knotten Binnendijk Nieuw en St. Joosland, knotten Vrijwilligersdag SLZ Bosje Vrouwenpolder Bosje Oude Schroeweg Excursie Vroonland pompstation Biggekerk, maaien Groot Abeele, maaien Duinpannen Biggekerke, hooien Oostwatering, maaien Groot Abeele, maaien Duinpannen Biggekerke, hooien Bij slecht weer schuift de werkdag 1 week op.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2007 | | pagina 32