9 De Boom In 4-2007 Beheerwerkgroep KNNV de Bevelanden, Noord- en Zuid-Beveland 22 december: Aannemingsbedrijf Dekker 's-Gravenpolder, wilgen knotten 5 januari: Aannemingsbedrijf Dekker 's-Gravenpolder, wilgen knotten 19 januari: Aarnoutse Kwadendamme, wilgen knotten Aarnoutse Kwadendamme, wilgen knotten 16 februari: Vrijwilligersdag Nisse 1 maart: Uitwisseling met IVN, Kasteelwei Nisse, wilgen knotten 15 maart: Hollandse Hoeve, wilgen knotten 29 maart: F. Minnaard Kapelle, wilgen knotten 8 april: G.J. Walrave 's-Gravenpolder, wilgen knotten en afsluiting knotseizoen met soep e.d. Beheerwerkgroep 15 december: 29 december: 12 januari: 26 januari: 9 februari: 23 februari: 08 maart: 22 maart: 05 april: 19 april: 't Duumpje, West Zeeuws-Vlaanderen Mts. Nortier-Buijze, Oostburg, knotten, haag en opslag afzetten Mts. Nortier-Buijze, Oostburg, knotten, haag en opslag afzetten Fam. Vermue, Oostburg, knotten en maken van een houtril Fam. Vermue, Oostburg, knotten en maken van een houtril Fam. Braun, Biervliet, knotten en musteren Fam. Goossens, Biervliet, knotten en maken van houtril Fam. Goossens, Biervliet, knotten en maken van houtril Fam. Van Gorp, Oostburg, knotten, musteren en houtril maken Vienkenist Sluis, knotten en houtril maken of musteren Musters ophalen en weg naar Groede De Steltkluut, Oost Zeeuws-Vlaanderen 15 december: Tweede Verkorting, Axel, Knotten 29 december: Moerasbos, Plassaert Koewacht, hakhout afzetten 12 januari: Moerasbos Plassaert, Koewacht, hakhout afzetten 26 januari: Bos fam. Schelstraete, Hulst, hakhout afzetten 9 februari: Bio-boerderij "De Wassende Maan", Deinze, knotten, haag snoeien, bosje dunnen, fruitsnoeien en houtrillen maken 16 februari: Vrijwilligersdag Nisse 1 maart: fam. Kersten/Heijnen, Zuiddorpe, dunnen, houtrillen maken en plaggen 15 maart: Jongerenbos Smitschorre, Axel, bosrandbeheer en dunningswerk 29 maart: Vennebos, Koewacht, knotten, dunnen in bos, houtstapels maken, amfibieënfuiken controleren. Verder excursies en inventarisaties. Afsluiting winterseizoen.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2007 | | pagina 33