Natuurwerkdag De Boom In 3-2008 Op zaterdag 1 november 2008, ook bij u in de buurt! Eén dag in het jaar vindt de landelijke Natuurwerkdag plaats. En zo langzamerhand is het echt een begrip geworden voor de vaste vrijwilligersgroepen. Het is dé dag voor jong en oud om in de natuur te werken en weer vele bekende gezichten te zien. In 2007 was het voor Zeeland weer een succes, zeker omdat we trots kun nen zijn op al die vrijwilligers die zich hebben ingezet om ook anderen een keer de kans te geven de natuur te beleven. Tevens hadden we als kleine provincie wel de grootste locatie van heel Nederland. Nieuw in de editie van 2008 is dat er zogemaande Ster-locaties zijn. Op deze locaties worden naast het reguliere werk extra activiteiten gedaan. Dit varieert van boottochtjes, excursies, bekende Zeeuwen op de locatie tot culinaire hoogstandjes. De details vertellen we nog niet allemaal, maar voor de actuele stand van zaken kun je ook dit jaar weer terecht op www.natuurwerkdag.nl. Hier kun je alle locaties van Zeeland vinden met de bijbeho rende informatie. Op het moment van schrijven hebben we 14 locaties en is er dus in elke regio wel iets te doen. Meedoen? Ja, iedereen die een zaag of spa kan vasthouden mag meedoen, je hoeft nergens lid van te zijn, het is geheel vrijblijvend en er zijn geen kosten aan ver bonden. Je hoeft geen gereedschap mee te nemen, daar zorgen wij (en de vrijwilligersgroepen) voor. Hoe? Bezoek de website, kies je locatie en schrijf je in voor een locatie (alleen als je "nieuw" bent). Alle benodigde gegevens staan bij de locatie, maar heb je nog vragen dan kun je gewoon de locatieleider bellen of even contact opnemen met Stichting Landschapsbeheer Zeeland, 0113-230936. Op deze lokaties kunt u op zaterdag 1 november zelf aan de slag in de natuur

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2008 | | pagina 5