[29] Werkprogramma's beheerwerkgroepen 2009 De Boom In 4-2008 Hier het nieuwe overzicht met daarin de werkprogramma's van de weekend-beheerwerkgroe- pen voor de rest van het winterseizoen 2008-2009. De diverse werkgroepen uit verschillende regio's in Zeeland zijn hierin opgenomen. Zo blijft u op de hoogte het vele werk dat er in de provincie verzet wordt door vrijwilligers. Tussentijds kan het voorkomen dat de planning gewij zigd wordt. Wilt u eens een dagje meewerken met één van de groepen, neem dan contact op met de coördinator. De gegevens van de coördinatoren zijn achterin De Boom In te vinden. Werkgroep Actief Terreinbeheer, Schouwen-Duiveland Datum Locatie activiteit 3 januari Sasdijk Zierikzee, wilgen knotten 17 januari Sasdijk Zierikzee, wilgen knotten 31 januari Goudmijnweg Zonnemaire, wilgen knotten 21 februari Vrijwilligersdag te Nieuwvliet, Zeeuws-Vlaanderen 28 februari De Ligt, Noordgouwe, zaagwerk met jeugd Natuur- en Vogelwacht 14 maart Slotbos Haamstede, zaag- en beheerwerk 28 maart Slotbos Haamstede, zaag- en beheerwerk 11 april Vroongronden Haamstede, berkopslag verwijderen 25 april Vroongronden Haamstede, berkopslag verwijderen Natuurvereniging Tholen 10 januari 17 januari 24 januari 7 februari 14 februari 28 februari 14 Maart Eendenkooi St. Eendenkooi St. Eendenkooi St. Eendenkooi St. Eendenkooi St. Geulse Weel Geulse Weel Philipsland Philipsland Philipsland Philipsland Philipsland Werkgroep Landschapsverzorging Walcheren 3 januari Knotten Koedijk Oude Schroeweg 17 januari Snoeien meidoornhaag Zanddijkseweg Veere 31 januari Snoeien meidoornhaag Zanddijkseweg Veere 14 februari Cursus herkennen van bomen en struiken 21 februari Vrijwilligersdag te Nieuwvliet, Zeeuws-Vlaanderen 28 februari Knotten Molenweg Serooskerke 14 maart Bos meidoornhaag Dura Veere Bij slecht weer schuift de werkdag 1 week op Vrijwilligersgroep Hout en Co, Walcheren 30 december Bosje dunnen, fam Nieuwveld, Biggekerke 8 januari idem.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2008 | | pagina 31