- De Boom In 4-2008 Kapsalon, Walcheren Werken 's middags van 13.00 u tot 16.00 uur, soms op zaterdag, soms op vrijdag. Zaterdag 10 jan. Lokatie nog niet bekend. Vrijdag 30 jan. idem. Zaterdag 21 feb. idem. KNNV afdeling De Bevelanden 10 januari Aanplant Hoogstamfruitbomen Hollandsche Hoeve, Goes 24 januari Aanplant Hoogstamfruitbomen Hollandsche Hoeve, Goes 7 februari Werklocatie de Meetjes, Uitwisseling naar IVN Roosendaal 21 februari Vrijwilligersdag in Nieuwvliet, Zeeuws-Vlaanderen 7 maart Populieren en wilgen knotten aan de Oude Zeedijk bij de Westhavendijk te Goes 21 maart Populieren en wilgen knotten aan de Oude Zeedijk bij de Westhavendijk te Goes 4 april Wilgen knotten bij Minnaard, Kapelle Beheerwerkgroep 't Duumpje, West Zeeuws-Vlaanderen 10 januari Breskens, Fam. v.'t Westeinde, Golepoldersedijk 1, knotten 24 januari Oostburg, fam. van Gorp, Maaidijk 9, knotten en musteren 7 februari Sluis, Nieuwstraat wallenpad t.o. Bolwerk Zuid, knotten, Samenwerkingsdag met 8 vlamingen! 21 februari Vrijwilligersdag op de Marolleput. Uitgebreid programma, variërend van snoeien, knotten, excursies 7 maart Oostburg, fam. van Gorp, Maaidijk 9. 21 maart Retranchement, Kanaalweg Vienkenist, knotten. 4 april Retranchement, Kanaalweg Vienkenist, knotten. De Steltkluut, Oost Zeeuws-Vlaanderen 27 december afzetten hakhout, Zeildijk te Hulst 10, 24 januari werklokatie nog niet bekend 7 februari werklokatie nog niet bekend 21 februari vrijwilligersdag in Nieuwvliet 7 maart werklokatie nog niet bekend 21 maart afsluitende dag in het Vennebos te Koewacht Dit overzicht betreft slechts de weekendgroepen, waarvan het werkprogramma inmiddels is vastgesteld. Ook doordeweeks wordt er iedere dag gewerkt door vrijwilligers. Voor meer informatie over het doordeweekse werk, kunt u contact opnemen met SLZ, Pieter Voets (0113-230936).

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2008 | | pagina 32