Agenda De Boom In 1-2009 www.landschapsbeheerzeeland.nl. Mocht je de ontwikkelingen willen volgen dan kun u vanaf mei '09 op de website van Landschapsbeheer Nederland alvast kijken hoe het eruit gaat zien. Komend nummer van De Boom In komen we hier uitgebreider op terug. Excursie door Awie de Zwart tijdens de vrijwilligersdag 2009 (foto: Robert Wielemaker) Hieronder een beknopt overzicht van de activiteiten in 2009. We hebben nog niet alle defi nitieve data. Kijk voor meer informatie op: www.landschapsbeheer.nl/zeeland of bel 0113-230936. Over het algemeen is opgave vooraf voor onze activiteiten verplicht. Wanneer? Wat? 20/21 maart 24 april 13 mei 13 mei 25 mei 26 mei n.t.b. juni augustus september september september 3 oktober oktober oktober 2 november 7 november 17 november cursus GPS - markeren, zoeken vinden, verwerking (deze cursus zal volgend jaar opnieuw worden aangeboden) opening 1e fase wandelnetwerk Zak van Zuid-Beveland, Vlindertuin, Kwadendamme Buitenlui actief Kijk mijn erf - erf excursie, Gapinge Buitenlui actief Kijk mijn erf - erf excursie, Tholen Buitenlui actief Kijk mijn erf - erf excursie, Driewegen Buitenlui actief Kijk mijn erf - erf excursie, Westdorpe Buitenlui actief Kijk mijn erf - Schouwen-Duiveland Verborgen buitens - excursie determinatie "Oude Fruitrassen" "Oude Fruitrassen" - excursie Buitenlui actief, thema-bijeenkomst, alle regio's Mobipers - Buitenlui actief Themadag "Oude Fruitrassen" i.s.m. Fruitteeltmuseum cursus streekeigen erven in Zeeland, in Midden Zeeland Mobipers - Buitenlui actief start cursus Streekeigen erven in Zeeland, Zeeuws-Vlaanderen Natuurwerkdag 2009, op diverse lokaties in Zeeland Cursus Hoogstamfruitbomen, Zuid-Beveland ,32

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2009 | | pagina 34