Kort nieuws en agenda ée f Warwickshire Drooper De Boom In 2-2009 Brochures "Met de wortel in de Mortel Halverwege 2003 is dit 24 pagina tellende boekje over muurplanten gemaakt voor een specifieke doelgroep. De inter esse bleek echter groter dan gedacht en het boekje was snel "uitverkocht". Nu in 2009 hebben we het boekje iets aangepast en is het weer volop beschik baar. Ook de brochure "Kleine cultuurhistorische ele menten in Zeeland" is vanaf heden weer beschik baar. Beide boekjes kun je bestellen in de webwinkel van SLZ, of kom naar ons kantoor in Goes. Wandel netwerk Eind april in er een gedeelte van het Wandelnetwerk in de Zak van Zuid-Beveland open gegaan voor de wandelaars. Voor de wandelaars die niet kunnen wachten tot de gehele Zak van Zuid-Beveland is voorzien van het knooppuntensys teem is er een voorlopige kaart gemaakt. Deze kun je downloaden via de website van het Routebureau (www.routebureauzeeland.nl). Een directe link naar de kaart is te vinden op de SLZ website. Voor wie geen genoeg kan krijgen van de Zak van Zuid-Beveland komt er eind dit jaar een boekje beschikbaar met daarin 10 themaroutes. Dit boekje, met de toepasselijke naam Zakboekje, zal t.z.t. te koop worden aangeboden bij de reguliere VW's. Monumentendag Ook dit jaar kunnen er op in het weekend van 12 en 13 september in uw omgeving diverse monumenten worden bezocht. SLZ zal in Zeeuws- Vlaanderen en op Beveland enkele excursies verzor gen. Meer info op www.openmonumentendag.nl Speciale aanbieding voor eigenaren van hoogstamfruitbomen Het is sinds kort mogelijk om voor slechts 5,00 p/st naamplaatjes te bestellen voor hoogstamfruitbomen. De afmeting van een bordje bedraagt 100 x 100 x 3 mm, en is gemaakt van een hoogwaardige kunststof. Het bord je is er in zandgele uitvoering, momen teel wordt nog bekeken of lichtgroen prettiger oogt. Alle Nederlandse namen van Zeeuwse fruitbomen zijn beschik baar, wetenschappelijke namen worden buiten beschouwing gelaten. De tekst wordt gegraveerd en vervolgens inge- lakt met een contrasterende kleur (zie afbeelding). (Foto: Jacob Bouwman) Bestellen kan via info@slz.landschaps- beheer.nl Geeft u daarbij duidelijk aan om welke soorten het gaat en hoeveel

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2009 | | pagina 33