De Boom In 3-2009 Overige inzendingen prijsvraag 'Erfgoed al goed' in 2000, en de stand in 2009 Inzending Plan Uitvoering Zwarte Sluis, Philippine Herstel metselwerk, verwijderen begroeiing Bleek niet haalbaar. In 2009 opnieuw gemeld bij Meldpunt Erfgoed Zeeland. Onderzoek loopt. Elementen Oudelandsedijk, Kloosterzande Trappetjes, weel, voormalig lich ttorenterrein herstellen Trapjes, leuningen, terreintje opgeknapt. De weel niet, deze bleek vervuild. Pad naar Steenovens, Zaamslag Pad herstellen Contact eigenaren en initia tiefnemer. Plan gemaakt, niet uitgevoerd. Geen toestemming voor gebruik grond. Kerkepad Schapsershoek, Vogelwaarde Pad reconstrueren Contact eigenaren en initia tiefnemer. Plan gemaakt, maar uitgesteld. Gedenksteen aan het haven hoofd, Sluis Restaureren Is hersteld. Stoepe op Hof Konijnenberg, Oostburg Herstellen Advies uitgebracht aan eigenar en. Niet uitgevoerd. Hoogstamfruitboomgaard, Waterlandkerkje Herstellen, openstellen voor publiek Hersteld via SLZ. Varkenskot uit 1828, Waterlandkerkje Bouwval restaureren Hersteld via SLZ. Tramstation, Eede (Heille) Stationsgebouwtje zichtbaar maken Advies uitgebracht. Niet uitge voerd. Hoge kosten. Duiker Herenweg-Zanddijk, Retranchement Herstellen Is afgebroken. Hollestelle Grote boomdijk, Aardenburg Herstellen Hersteld via SLZ. Peilschalen, Tholen Opknappen, leesbaar maken. Advies uitgebracht. Westkerkse Berg, Scherpenisse Optie 1: Herstellen en beplant ing aanbrengen Optie 2: Herstellen, maar vrij houden van beplanting Beplanting verwijderd via land inrichtingsproject. Beheer onder gebracht bij natuurorganisatie. Bakkersweel, Nieuwerkerk Uitbaggeren, oevers herstellen Gemeld bij Waterschap Zeeuwse Eilanden. Heul (duiker), Goes Herstellen Bleek te zijn gesloopt. Dijkcoupure, Oud-Sabbinge Uitgraven en herstellen deur schotbalken Hersteld via SLZ. Diverse erfelementen, Kwadendamme Herstel o.a. welput, mestput, bakkeet, dampalen, bestrating Diverse elementen hersteld, deels via SLZ. Toegangshek, Nw- en St. Joosland Herstellen en plaatsen Hersteld via SLZ. Uienren, Domburg/ Westkapelle Opknappen Afgebroken.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2009 | | pagina 7