Geflitst! [22) ée vp De Boom In 4-2009 Caroline Geluk en Robert Jan Goossens Door Nettie Wilderom, medewerker SLZ Caroline Geluk Caroline is vanaf juni de afdeling Communicatie bij SLZ komen versterken. Ze reageerde op een personeelsadvertentie in de krant waarin een communicatiemedewerker werd gevraagd. Nu was ze dat al negen jaar, waarvan de laatste 5 jaar bij een accountantskantoor in Breda, maar het leek haar leuk om weer eens te switchen naar een heel ander wereldje. Dus ze reageerde, werd uitgenodigd voor een gesprek en enige weken later kon ze zich in gaan werken in de wereld van Stichting Landschapsbeheer Zeeland! Cultuurschok? Tijdens haar sollicitatiegesprek werd ze gewaarschuwd voor een 'cultuurschok', maar Caroline dacht: 'Kom maar op, leuk juist, dat is een uitdaging!' en het is haar erg positief bevallen. Ze vind het prettig dat ze zich in deze 'nieuwe wereld' kan storten, waardoor ze zich cultuurhistorische en natuurgerelateerde onderwerpen eigen kan maken. Je leert anders kijken naar de dingen om je heen. Ze ziet tegenwoordig elementen die haar vroeger niet opvielen: bijzondere makelaars aan de gevels, mooie meidoornhagen, een rij knotbomen... 'Het is toch iets wat dicht bij me staat, het betreft concrete dingen die je in je eigen buurt ziet'. Als kind woonde Caroline in het buitengebied van Stavenisse (Tholen), haar moeder woont daar nog steeds. Vervolgens heeft ze jaren in de stad gewoond, eerst op kamers voor haar studie communicatie aan de HEAO in Eindhoven, later ging ze werken in Scheveningen en Amersfoort en kwam uiteindelijk terecht in Utrecht. Door de liefde kwam ze toevallig toch weer terug op Tholen. 'Ik woon nu sinds 5 jaar samen met Erik, dochter Melissa en Maltezer Leeuwtje Puck in Sint Annaland. Ik verwachtte dat ik het stadse leven wel zou missen, maar dat is erg meegevallen, het bevalt me prima.' Op haar vrije vrijdag geeft ze gymles aan een groep meiden van de plaatselijke gymnastiekvereniging en verder zingt ze graag in de zangvereniging Kir Royal, die mede op haar initiatief is opgericht. Ze is de enige (en de eerste) SLZ- medewerker van het eiland Tholen. Caroline vormt samen met haar collega's Robert, Sandra en Sylvia de afdeling Communicatie. 'Dat houdt in dat ik me bezig houdt met alle In de loop van 2009 zijn er maar liefst vier nieuwe medewerkers in dienst gekomen bij SLZ. Het is wat veel om vier interviews tegelijk te plaatsen. Sylvia Tuinder (communicatiemede werker bij SLZ vanaf 1 juli) en Johan Palm (medewerker uitvoering, ook vanaf 1 juli) komen in het volgende nummer aan de beurt.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2009 | | pagina 24