l28j De Boom In 4-2009 Beheerwerkgroep KNNV de Bevelanden 2 en 16 januari: Wilgen knotten aan de Koedijk te 's Gravenpolder 30 januari: Wilgen knotten aan de Valdijk, Nisse 6 februari: SLZ vrijwilligersdag 13 en 27 februari: Wilgen knotten aan de Lenshoekdijk 13 maart: Wilgen knotten aan de Oude zeedijk te Colijnsplaat, 27 maart: Wilgen knotten aan de Breedseweg te Kapelle. Knotwerkgroep De Steltkluut, Oost Zeeuws Vlaanderen 9 januari: Wilgen knotten bij fam. De Bont, Axel. 22 t/m 24 januari: Werkweekend te Hattem op de Veluwe 6 februari: Vrijwilligersdag bij Actief Terreinbeheer bij Slot Haamstede en Zeepeduinen 20 februari en 6 maart: Bosrandbeheer bij Clinge en St Jansteen in samenwerking met Het Zeeuwse Landschap. 20 maart: Afsluitende werkdag in het Vennebos te Koewacht. Beheer poelen, bomen snoeien en vellen. Werkgroep Landschapsverzorging Walcheren 16 januari: Sloeveer, Arnemuiden 30 januari: Zanddijkseweg, Veere 6 februari: Vrijwillligersdag SLZ 13 en 27 februari: Boschaartseweg, Middelburg 13 maart: Vroondijk, Vrouwenpolder 15 mei: Excursie, viering 25 jarig jubileum 5 juni: Maaien, Groot Abeele 19 juni: Maaien Vroonland Pompstation, Biggekerke 10 juli: Hooien duinpannen Biggekerke 4 september: Bijenkuil, Biggekerke 11 september: Maaien Rijksbanjaard 18 september: Maaien Oostwatering 25 september: Maaien Groot Abeele 2 oktober: Hooien duinpannen Biggekerke. Wandelvrijwilligers Het aantal aanlegvrijwilligers breidt langzaam uit. Met twee nieuwe geïnteresseerden bestaat de ploeg uit 5 personen. De aanleg vrijwilligers hebben als taak om de wandelpaden gestalte te geven door het plaatsen van markeringspalen, overstapjes en ander meubilair. De vrijwilligers gaan 2 keer per week op pad om dit uit te voeren. De vrijwilligers hebben op dit moment wandelnetwerk "Sporen in de Zak 1" afgerond. Binnenkort zal begonnen wor den met de inventarisatie van "Sporen in de Zak 2" en de aanleg van het per- soneelspad bij Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder. Wanneer er vanuit het Waterschap de officiële

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2009 | | pagina 30