Geflitst! Sylvia Tuinder en Johan Palm Per 1 juli 2009 zijn Sylvia Tuinder en Johan Palm in dienst bij SLZ. Beiden werken 3 dagen in de week en beiden wonen in Middelburg. Sylvia is communicatiemedewerker en Johan Palm werkt in de 'buitendienst'. Tot zover de overeenkomsten. Verder zijn het twee verschillende mensen, die we in deze aflevering van Geflitst! aan je voorstellen. Sylvia Tuinder Sylvia woont op een mooi groen plekje in de stad, waar haar drie kinderen heerlijk buiten kunnen spelen. Ze speelt piano en kweekt groente en fruit in haar moestuin op een volkstuinencomplex in Middelburg. Groene vingers dus, wat ook blijkt uit haar keuze des tijds voor de studie 'landbouwplantenteelt' in Wageningen. Ze deed de richtingen 'biolo gische landbouw' en 'voorlichtingskunde' en kon na haar studie de opgedane kennis in de praktijk brengen bij Odin, een groothandel in biologische groente in Geldermalsen. ''Ik zorgde iedere week voor de nieuwsbrieven die bij de groenten abonnementen gedaan werden. Daarvoor interviewde ik de boeren die er spullen voor leverden. Leuk om te doen, maar omdat je op woensdag pas wist welke groenten er in de pakketten zouden komen en vrijdag de nieuwsbrieven al gedrukt moesten worden, was er wel een grote tijdsdruk". Ze ging weg bij Odin omdat ze graag in Door: Nettie Wilderom, medewerker SLZ Zeeland wilde wonen en vond een nieuwe baan bij het COS (Centrum voor internatio nale samenwerking) in Goes, waar Sylvia acht jaar heeft gewerkt."Ik werkte daar o.a. voor het project maatschappelijk ondernemen en ontwikkelde samen met het MEC de mondiale milieuspeurtocht voor basisschoolkinderen. Verder had ik naast mijn baan bij het COS nog een andere baan, nl. directeur van Stichting Coördinatiepunt Vrijwillige Thuiszorg Zeeland. Deze stichting ondersteunde en coördineerde het werk van vrijwilligers die zieke of gehandi capte mensen thuis hielpen. Ik heb daar veel ervaring opgedaan in het werken met vrijwil ligers en daar ook heel veel waardering voor gekregen. Vrijwilligers doen heel veel werk en brengen ook een heleboel deskundigheid mee, waar een organisatie van kan profiteren". Voor ze bij SLZ kwam werken, had Sylvia bij het Klaverblad vanuit het managementteam een pr-functie. Klaverblad is de organisatie die opkomt voor de belangen van gebruikers van de zorg in Zeeland. Toch bleef het "groen" lok ken en toen er een vacature was bij SLZ sollici teerde ze. Omdat SLZ en het COS in hetzelfde gebouw kantoor houden, was landschaps beheer geen onbekende voor haar. Sylvia is heel blij met haar nieuwe baan en vindt haar collega's betrokken, enthousiast en roemt de 29

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2010 | | pagina 31