Regelmatig hebben we foto's nodig voor onze website, foldertjes, maar ook voor ons kwar taalblad "De Boom in" Het probleem is niet dat we geen foto's hebben, maar meer dat we vaak aanlopen tegen dezelfde foto's in ons archief. Wat wij zoeken zijn natuurlijk land schapsfoto's, foto's van landschapselementen of foto's van werkzaamheden die passen bij onze stichting. Diegene die zijn of haar foto op de voorkant van "De Boom in" ziet verschijnen mag een boekje uit onze webshop uitzoeken. Wil je meedoen? Stuur maximaal 5 foto's naar info@slz.landschapsbeheerzeeland.nl o.v.v. foto's De Boom in. Meer informatie kun je vin den op onze website onder Nieuws; www.landschapsbeheerzeeland.nl Mede door verschuivingen binnen haar werk zaamheden heeft Nettie Wilderom, de motor achter dit kwartaalblad, haar redactiefunctie neer moeten leggen. Nettie bedankt voor de ruim 18 jaar dat je actief bent geweest binnen de redactie! Zoals je vast wel weet, organiseren wij regel matig diverse cursussen en informatieavonden over allerlei onderwerpen. Vrijwilligers van SLZ mogen deze bijna altijd gratis volgen. Wel even van tevoren aanmelden zodat we weten op hoeveel mensen we kunnen rekenen. Deze uitgave van "De Boom in" staat ten dele in het teken van het uitkomen van ons jaarver slag. Iedereen die interesse heeft in ons totale jaarverslag met de financiële jaargegevens kan deze vinden op onze website onder het kopje "Wat landschapsbeheer doet" www.landschapsbeheerzeeland.nl Het duurt nog wel even, maar zet alvast in je agenda dat de SLZ Vrijwilligersdag plaats vindt op zaterdag 12 februari 2011 op het eiland Tholen. We zullen dan te gast zijn bij Natuurvereniging Tholen. Foto's gevraagd Redactie De Boom in Cursussen voor iedereen Jaarverslag SLZ Vrijwilligersdag 32

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2010 | | pagina 34