Cees Luijsterburg: Winnaar Gouden Jirizaag Hoe voelt dat nu Cees, winnaar te zijn van de Gouden Jirizaag? tot voorzitter gekozen. Cees ging voortvarend te werk, door zijn persoonlijke benadering van de leden groeide de vogelwerkgroep al snel richting de 20 zeer actieve leden. Een interview met de winnaar van de Gouden Jirizaag. Dat valt niet mee. Ze staan voor 'm in de rij! Onder andere de pers en een heleboel vrijwilligers om te feliciteren (waaronder natuurlijk de andere drie genomineerden: Flip van Damme, Sjak de Kock en Henk Melchers). Ik mocht achteraan sluiten, maar einde lijk kreeg ik dan de gelegenheid. Door: Karin Klip, medewerkster SLZ "Och, ja" (altijd zo bescheiden die winnaars), "het is natuurlijk wel een soort kroon op het werk wat je hebt verricht, een blijk van waarde ring. Had niet verwacht dat ik dat nog mee zou maken op mijn 78e" Cees is ongeveer 18 jaar geleden begonnen bij Natuurvereniging Tholen. 1 juli 1993 werd hij lid en sloot zich aan bij de vogelwerkgroep. Deze laatste groep draaide toen op één man en die hield de meeste gegevens voor zichzelf; hierdoor ging de vogelwerkgroep bijna ter ziele. Eind 1995 werd hij dan ook door de nog resterende leden Mensenmens Een enthousiast mensenmens als Cees, was blijk baar precies wat de werkgroep nodig had. Je bent heel lang in de horeca werkzaam geweest, zou dat ook iets te maken hebben met het feit dat je de mensen zo goed wist te enthousiasmeren? "Nou, zo heb ik het eigenlijk niet echt ervaren. Uiteindelijk zijn de leden van de vogelwerk groep ook allemaal heel enthousiaste leden. 14

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2011 | | pagina 16