Foto: Luciën Calle Stagiair Boudewijn Jacobusse inventariseert vleermuizen op kerkzolders De Boom In LENTE 2plTji Stichting Landschapsbeheer Zeeland Kijkje bij de buren Vanaf nu gaat dat gelukkig allemaal veran deren. We willen actief gaan stimuleren dat de specifieke werkgroepen eens nadrukkelijk over de schutting gaan gluren bij de collega's. Hoe doe je dat nou precies die Ruige anjers of parelmoervlinders tellen? Het mes snijdt dan aan vele kanten. Iedereen krijgt meer moge lijkheden om breder en dus ook vaker actief bezig te zijn en sommige groepen die best wat hulp kunnen gebruiken krijgen ineens wat meer armslag. Maar misschien zijn we ook gewoon benieuwd hoe die mensen in zo'n andere groep het doen en kunnen we daar veel van leren. Themamiddag Om met die uitwisseling een begin te maken wordt er een themamiddag georganiseerd waarbij alle soortenvrijwilligers uitgenodigd worden, en verder iedereen die belangstelling voor dit type werk heeft. Er zullen verschillen de presentaties zijn over alle typen werk, van het inventariseren van muurplanten tot het inventariseren van vogels in de akkerranden. Daarbij hebben de verschillende werkgroepen ook ruimte om hun werk te presenteren, al kan die ruimte door het groot aantal onder werpen, wel wat beperkt zijn. Voor diegenen die een presentatie willen houden, neem svp eerst even contact op. Aanmelden De middag zal plaats vinden op donderdag 7 april, 13.30 uur, kantoor SLZ, bovenzaal Ravelijn de Groene Jager 5 te Goes. Iedereen die zijn blik eens wat wil verruimen is welkom. Wel graag even aanmelden via de administratie van SLZ, graag vóór 1 april.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2011 | | pagina 19