u Plattegrond Welgelegen Foto: Iman Labruyère niet hadden voorzien. Naar aanleiding van de trofee hebben wij ook meegedaan met de Open Monumentendag. Kortom, we hebben genoten van onze prijs en de dochters hopen dat nog jaren te doen door het gebruik van het hek". 't Hof Welgelegen in Middelburg De familie van de Kreeke was vorig jaar de trotse winnaar van de 2e plaats. Naast natuurlijk erkenning voor wat ze met hun boerderij aan het doen zijn en een mooi schildje, hebben ze ook plannen kunnen ont wikkelen om het erf te verfraaien. "Zelf heb ben we dankzij deze Erftrofee die plannen praktisch kunnen uitvoeren", aldus Ard. Toepassing van de Erftrofee "We zijn begonnen met de beplantingen en de bestrating rondom de droogschuur. We hebben een mooi haagje gemaakt en een heleboel zomer-bloeiende planten aan geplant. Hopelijk gaan we deze zomer al genieten van een mooie binnenplaats. SLZ heeft ons geholpen met het maken van een beplantingsplan en heeft een mooie plattegrond van de gehele boerderij gemaakt", vervolgt Esther. Dineren in de schuur "Ook de paadjes rondom de droogschuur en het "Guus Huus" (dat witte kleine huisje naast de schuur) nemen we flink onderhan den en we gaan daar een mooi pad naar het land maken. We proberen de kippen achter het gaas in de boomgaard te houden zodat die daar lekker kunnen scharrelen. Ook hebben we een grote glazen pui voor bij de schuurdeuren besteld, daarmee krijgen we ook in de winter meer licht binnen en is de isolatie beter geregeld. De bedoeling is om straks ook in de winter diners te kunnen organiseren in de schuur. We gaan daarvoor ook wat meer ruimte maken. Dit alles met een betere verlichting in de schuur moet ervoor zorgen dat we weer een stapje dich terbij komen bij het ideaalbeeld wat ons voor ogen staat, maar het eindresultaat zal nog wel even op zich laten wachten, want echt klaar ben je nooit op een boerderij". De Arendshoeve in 's-Heer Arendskerke De derde plaats ging naar het prachtige erf van de familie Honkoop. Zij hebben inmid dels hun prijs verzilverd met een toegangs hek. Het nieuwe hek Foto: Iman Labruyère De Boom In ZOMER 2011 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 29

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2011 | | pagina 31