Toegangshek met foto van de winnaars Foto: Lieven van der Tas Erf Familie Van der Tas in Hengstdijk Veel ingezonden erven waren erg mooi, met een grote soortenrijkdom van steenuilen tot kamsalamanders, van beuken tot lei-moer beien. Omdat we het zonde vonden dat er van al die mooie erven maar 3 winnaars konden zijn, hebben we afgelopen jaar de Erftrofee uitgebreid met een publieksprijs, waarbij 442 Zeeuwen nóg een erf hebben gekozen die zij het mooiste sieraad van Zeeland vonden. Lezers van de PZC en van BN/De Stem vonden een overzicht met foto's van 6 geselecteerde boerderijen in hun vertrouwde krant. De website van de PZC stond bol van de informatie over deze erven en met een druk op de knop kon je stemmen op jouw favoriete erf. De familie Van der Tas heeft uiteindelijk deze publieks prijs gewonnen. Lieven en Dina van der Tas zeggen over de Erftrofee: "Onze ervaringen waren heel positief. Door de nominatie voor de Erftrofee Publieksprijs zijn we op het idee gekomen een open dag te houden. De grote opkomst op die open dag, meer dan 150 mensen, en de vele positieve feedback van de mensen uit de omgeving was een ervaring op zichzelf. Omroep Hulst was ook komen filmen en heeft een mooi film pje uitgezonden, ook dit was een aparte ervaring. En dat leverde leuke reacties op van de buurtbewoners. De wijze hoe de prijsuitreiking was georganiseerd vonden we ook heel leuk en bijzonder. Dus kortom het Erftrofee initiatief van SLZ heeft ons vele leuke ervaringen opgeleverd". Kaartenboekje Wat zonde om die andere mooie erven, die niet in de prijzen zijn gevallen, zomaar opzij te schuiven! Die verdienen ook echt wel wat aandacht en waardering. Maar ja, we kunnen toch moeilijk 10 of 20 prijzen gaan uitreiken. De communicatie afdeling van SLZ kwam op het leuke idee om de mooiste foto's in een kaartenboekje te bundelen. We hebben 2 verschillende boekjes gemaakt met elk 12 verschillende foto's. Deze foto's kun je uitscheuren en als ansichtkaart versturen of gewoon zelf houden. Deze kaartenboekjes zijn te koop in onze stand of via de webwinkel van onze website (www.landschapsbeheerzeeland.nl/ webwinkel) en kosten normaal gesproken 5,- per stuk (excl. verzendkosten). Echter nu hebben we een aanbieding! Zie de achterpagina van deze De Boom In. 30

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2011 | | pagina 32