2564 mensen verrichten samen 38572 uur vrijwilligerswerk 22580 uur daarvan werd besteed aan doordeweeks landschapsonderhoud Natuurwerkdag: 765 deelnemers over locaties. 50 leerlingen werkten op de Middelplaten in het Veerse Meer Dorpsbewoners in 2 kernen hebben hun groene omgeving verbeterd 38 medewerkers en vrijwilligers zijn extern bijgeschoold Oostkapelle pad buitenpekelinge Foto: Pieter Voets Door: Caroline Geluk, medewerker SLZ Opmerkelijke cijfers en getallen uit ons jaarverslag van 2010. Het gehele jaarverslag van 2010 is binnenkort via onze website te downloaden of een gedrukt exemplaar via kantoor van SLZ op te vragen. Er werkten 12 stagiairs bij SLZ 60 erfeigenaren vroegen advies en subsidie voor herstel van cultuurhistorische ele menten op hun erf waarvan er inmiddels uitgevoerd zijn cultuurhistorievrijwilligers werkten 1394 uur 70 werkgroepvrijwilligers hebben 1973 uur gewerkt aan begraafplaatsen 8 vrijwilligers oude fruitrassen werkten 18 uren 55 vrijwilligers, (6 groepen) zijn actief met de bescherming van kerkuilen. Er zijn 11 meldingen bij SLZ over vleermuizen binnengekomen 3 locaties zijn gerealiseerd tot geschikte broedgelegenheid voor de bontbekplevier en andere kustbroedvogels Er zijn IC erfscans van potentiële steenuilterritoria gemaakt Er zijn 5 biotoopplannen opgesteld en uitgevoerd voor boomkikker kamsalamander nieuwe vrijwilligers hebben Walcherse kerkzolders op vleermuizen geïnventariseerd Er zijn zomerverblijven en 3 winterverblijven geschikt gemaakt voor vleermuizen

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2011 | | pagina 4