LEENHOUTS nieuwbouw verbouw restauratie asbestsanering Doel Het doel van dit evenement is het beheer en behoud van ons Nederlandse cultuurland schap onder de aandacht brengen bij pro vincies en landelijke politiek. Landschap en onze organisaties dreigen tussen wal en schip te geraken. Wel steun, wel geprezen, maar te weinig budget en politieke aandacht voor het beheer van landschap. Het landschap vereist beheer en onderhoud. Het is moeilijk en kost baar om al dit werk zonder financiële steun en deskundige organisaties te regelen. Landschapsbeheerorganisaties spelen daarin een belangrijke rol. Meedoen? Wil je meehelpen, meelopen, meefietsen, mee-organiseren, mee-assisteren of je gewoon langs de route of bij het Abdijplein laten zien? Meld je dan even aan via info@slz.landschapsbeheer.nl zodat we kunnen inventariseren op hoeveel mensen we kunnen rekenen. Ben je niet in de gelegenheid maar wil je wel je steun betuigen? Stuur ons dan een foto, kaart of tekening van een voor jou waardevol element in het cultuurlandschap van Zeeland (boerderij, landschap, plant, dier, etc.). Schrijf op de achterkant waarom het voor jou belangrijk is dat dit behouden blijft. We tonen deze bij het eindpunt van de loop aan de gedeputeerde. Zo kunnen we laten zien waar jij als inwoner aan denkt als het gaat over het cultuurlandschap in je eigen omgeving en wat jij belangrijk vindt. Adres: Stichting Landschapsbeheer Zeeland Postbus 286 4460 AR, Goes. Updates en meer informatie kan je volgen op onze website! Leenhouts' Aannemings-Bedrijf b.v. Neringweg 11, 4501 PB Oostburg telefoon: 0117-474000 www.leenhoutssluis.nl Vakgroep perkend restauratieaannemer Restauratief. De Boom In HERFST 2011 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 35

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2011 | | pagina 37