Als waardering voor al het werk dat de vrijwil ligers verzetten en voor het versterken van het onderlinge contact organiseren wij, reeds sinds1999, jaarlijks steeds op een andere locatie in Zeeland de 'SLZ vrijwilligersdag. Ieder jaar blijkt deze vrijwilligersdag weer een grote opkomst te hebben. Dat heeft natuurlijk ook te maken met de diverse activiteiten die voor de vrijwilligers, aanhang/ondersteuning en kinderen beschikbaar zijn. Zoals excursies die mogelijkheden bieden kennis te nemen van en je te verwonderen over al het moois dat onze provincie biedt. Cultuurhistorie excursie tijdens de vrijwilligersdag 2011. lijk heeft gemaakt en wel eens in het zonnetje mag worden gezet. Meestal mag ik, komende vanuit de beheerswerk- groep van de KNNV Zuid-Beveland, de dag afslui ten en neem dan de gelegenheid ieder te danken voor de grote inzet. Het is daarom op zo'n dag horen, zien en vooral genieten wat zich ter plekke voordoet! Ik hoop op zaterdag 11 februari 2012 in Zuiddorpe weer velen van jullie te ontmoeten en dat we er samen weer een hele mooie en gezellige dag van maken! Sommigen van ons werken het liefst in een gebied dat ze na verloop van tijd zeer goed ken nen, de ontwikkelingen goed kunnen volgen en het leuk vinden daarover over te praten. Anderen, zoals ik, zijn meer 'shoppers' en werken met name graag in diverse, verschillende en afwisselende beheersgebieden. Vaste traditie: de act in aanloop naar de uitreiking van de Gouden Jirizaag Samen met anderen maakt het werken in de natuur tot een prettige en zeer nuttige bezig heid. Dit is duidelijk ook iets voor ons zelf, daarom zijn we immers vrijwilliger! Maar soms komt waardering vanuit een verrassende hoek. Daarom wordt jaarlijks de 'Gouden Jirizaag' uitge reikt aan een vrijwilliger die zich zeer verdienste- De winnaar van de Gouden Jirizaag 2011 Alle foto's: Pieter Voets De Boom In WINTER 2011 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 27

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2011 | | pagina 29