Bewoners, eigenaren en andere geïnteresseerden worden uitgenodigd mee te denken over het herstel of zichtbaar maken van een cultuurhistorisch of archeologisch object, dat direct verband heeft met de 15 gekrompen dorpen op Walcheren. Gerealiseerde ommetjes: Hildegonda ommetje te Waterlandkerkje De afgelopen jaren zijn er, mede door ondersteuning van SLZ, diverse ommetjes gerealiseerd. Meestal waren de dorpsbewoners zélf de stuwende kracht achter de totstandkoming. in deze nieuwe rubriek licht een betrokken vrijwilliger 'zijn of haar' ommetje toe. Bijzondere alledaagse planten en dieren op en rond het Zeeuwse erf: de Maretak tegen ger Niek Klaasse wel een goed idee om u eens te vertellen over de mythe van de Maretak. Het gebruik is namelijk dat iemand die eronder staat, straffeloos gekust mag worden En verder Samenwerken aan de actieve zorg voor ons landschap Mijn Favoriete Zeeuwse Element: Eddies Poel Resultaten van vier jaar Steenuilbescherming in midden Zeeland Cultuurhistorische activiteiten in Zeeuws Vlaanderen Schone struke of vuulte: Duindoorn, echte lastpak of koningin van het duin? Historische Tiend palen gevonden Natuurwerkdag 2011 Vrijwilligersdag: een waarderingsdag voor vrijwilligers! Vrijwilligerswerk heeft de aandacht bij Gedeputeerde Heijning Kort Nieuws Een middagje aan de slag Programma's Beheerswerkgroepen SLZ 2012 Overzicht Vrijwilligersorganisaties in Zeeland Agenda De Boom In WINTER 2011 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 1

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2011 | | pagina 3