.LI >i Facebook Ook SLZ gaat met haar tijd mee. Zo zijn er al diverse cursussen voor het gebruik van de GPS geweest. Mocht je interesse hebben, in 2013 zullen we deze workshop weer aanbie den. Tevens zijn we actiever geworden op het sociale netwerk "Facebook" Het leuke aan dit medium is dat er je als bezoeker een berichtje of foto kunt achterlaten. en onder begeleiding van een deskundige vrij williger (Piet, bedankt!) van SLZ. Wie op Noord Beveland wil gaan wandelen, kan dus nu volgens het door velen reeds bekende knoop puntensysteem zijn eigen wandeling uitzetten en volgen. Voor meer informatie en een plat tegrond van het netwerk, kunt u terecht op de site van het routebureau: www.routesinzeeland.nl Symposium Op 3 oktober aanstaande wordt in Terneuzen het symposium 'Biodiversiteit, tijd voor biodiversiteit in Zeeland' gehouden. Met deze conferentie willen de Zeeuws-Vlaamse gemeenten in samen werking met de Provincie Zeeland, Stichting Landschapsbeheer Zeeland en Natuur&Zo, stil staan bij het belang van biodiversiteit in Zeeland. Wandelnetwerk op Noord Beveland geopend Op 3 juli is één van de jongste loten van het Wandelnetwerk in Zeeland, genaamd "Eindeloos Eiland", geopend. Verschillende vrijwilligers van stichting Akkerleven hebben een ruim 160 kilometer tellend wandelnetwerk aangelegd, waarvan ook nog eens ruim 60 kilometer over onverharde paden. Dit samen in coördinatie met de gemeente Noord-Beveland, de provincie Wandelnetwerk West Zeeuws Vlaanderen SLZ is in Zeeuws-Vlaanderen al geruime tijd bezig met een wandelnetwerk. Aangezien we hier dicht bij de grens met België zitten, is samenwerking gezocht met onze zuiderburen, met als resultaat een grensoverschrijdend wan delnetwerk. Op donderdag 11 oktober hopen we alles klaar te hebben en de opening te kun nen verrichten. Meer info op onze website.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2012 | | pagina 34