aêaav, jawsiiiiH «jftgwa mwwaaamhhmwihuü "Om de Franse soldaten die in mei 1940 het Kanaal door Zuid-Beveland verdedigden te eren werd in 2011 een monument bij de Postbrug onthuld. Het initiatief en de opdracht hiervoor kwam van de Gemeente Kapelle en Le Souvir Francais. Het monument werd gemaakt door de Goese kunstenaar Eduard Arutjnian, die vooral Franse zandsteen gebruikte". Fotograaf: Louis Brugghe te lang waren. Schaven, schrappen, zuch ten. Ook de situatieschetsen vormden nog een probleem. Natuurlijk kunnen we het aan de drukker overlaten, maar dat kost geld. Financiën En dat is een verhaal apart. De offerte van de drukkosten gingen geleidelijk aan met sprongen omboog. Honderd -, tweehon derd -, driehonderd procent. Hoewel SLZ ons helpt, moeten wij met z'n vieren het grootste deel bij sponsoren zoeken. Hoe doe je dat: e-mailen, per brief, "aan de deur bellen" en vooral: wie? Daan en ik maakten eerst een telefonische afspraak en vroegen om 5 minuten tijd. In het kort vertelden we over onze wandelroute, samenwerking met SLZ, de kosten, een logo vermelding bij een grote donatie en een uitnodiging bij de opening. We laten een enveloppe met een brief en drie bij lagen achter waarin onze bedoeling uitgebreid werd beschreven. We werden altijd goed ont vangen. Er zijn al donaties binnen en we hopen op meer. Over een maand moet het concept wandel boekje via SLZ naar de drukker gaan. We heb ben de tekst, de foto's en de schetsen die nodig zijn voor de wandelroute. Jammer genoeg heeft Daan moeten afhaken. Hij is ook vrijwilliger bij het museum in Goes en twee projecten tegelijk was niet meer mogelijk. Bedankt Daan voor je inzet in het begin van dit project! De Boom In LENTE 2013 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 9

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2013 | | pagina 11