Verbeter het onderhoud op uw erf Als u het abonnement afsluit komt één van mijn collega's bij u langs die de tijd neemt om uw erf te bekijken en met u te bespreken. Alle landschappelijke elementen (knotwilgen, hoogstamfruitbomen, drinkput, etc.) komen aan bod, alsmede eventueel aanwezige kleine cultuurhistorische elementen (hekwerk, bak- keet, etc.). De SLZ-adviseur maakt op basis van de rond gang en de bevindingen een adviserende rap portage. Hierin staat een plattegrond van het erf en een omschrijving van de landschaps elementen met onderhoudstoestand. Tevens ontvangt u een werkplan voor de komende jaren. Indien nodig zullen wij een vrijblijvende offerte toevoegen voor het eventueel uitvoe ren van werkzaamheden door onze uitvoe- ringsploeg of geven wij u een doorverwijzing naar gespecialiseerde bedrijven. Ook adviseren wij u over mogelijkheden voor subsidie voor onderhoud of herstel van elementen. De vol gende jaren is er jaarlijks tijd beschikbaar voor een kort, eenvoudig onderhoudsadvies. natuurwaarden toenemen en de kenmerken van het typisch Zeeuwse streekeigen erf ver beteren en behouden blijven. Doordat u veel zelf leert doen, kunt u ook kosten besparen. Uiteraard zijn wij altijd bereid om tussentijds (bij problemen) (telefonisch) advies te geven. Reeds een ander abonnement? Sommige klanten van SLZ hebben al een ander abonnement bij ons afgesloten. Bijvoorbeeld een hoogstamfruitabonnement of u doet mee met het kleine bosjes project. Dat is geen probleem. De abonnementen kun nen naast elkaar lopen met een aantrekkelijk kortingstarief (Het goedkoopste abonnement geeft een korting van 20%). Het Ervenabonnement wordt mede mogelijk gemaakt door financiële ondersteuning van de Provincie Zeeland en de Nationale Postcode Loterij. Wilt u meer informatie kijk dan op onze website. Wilt u zich aanmelden voor het Ervenabonnement, neem dan contact met ons op. Voor slechts 50,- per jaar wordt u bijgestaan door onze SLZ-deskundigen en weet u precies wat u wel en niet moet doen, zodat uw erf er weer piekfijn bij ligt (Het uitvoerend werk wordt vooraf geoffreerd en voldaan middels een factuur na uitvoering werk). Voor dit tarief krijgt u een bezoek en een uit gebreid schriftelijk advies in het eerste jaar en in de volgende jaren een periodiek kort, een voudig onderhoudsadvies. Tevens ontvangt u een gratis abonnement op De Boom In en uitnodigingen voor diverse SLZ activiteiten gericht op erfeigenaren. Ook krijgt u 20% korting op cursussen gericht op erfeigenaren en op uitgaven van SLZ, te bestellen via onze webshop. Met dit abonnement hopen wij dat (www.landschapsbehee De Boom In LENTE 2013 Stichting Landscha B"oek en een uitgebreid schriftelijk adv.es in het eerste jaar nmte,,'k Volgende jaren: periodiek kort eenvoudig onderhoudsadvies Gratis abonnement op ons kwartaalblad De Boom In Hulp bij uitvoering door onze uitvoermgsploeg via een offerte U ontvangt uitnodigingen voor .verse SLZ activiteiten gericht op erfeigenaren Korting van 20% op cursussen gericht op erfeigenaren SLZ, te bestellen via onze webshop Accictna. ni/webwinke!)

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2013 | | pagina 9