Het tuinpad van mijn vader én mijn kinderen We koesteren het vertrouwde van vroeger en willen dit ook vasthouden, maar dan wel relativerend in deze tijd. Van jong tot oud; wil men leven in een mooie omgeving. En we willen ons daar ook voor inzetten, maar alleen als het ons uitkomt en op een manier die óns het beste lijkt. 2 Burgerparticipatie ingeburgerd bij de gemeente Terneuzen De gemeente Terneuzen vindt de mening van bewoners erg belangrijk. Reeds tien jaar geven zij de burgers de gelegenheid om mee te praten en mee te denken over kansen en problemen in zijn/haar woon- en leefomgeving. Burgerparticipatie is hier ingeburgerd. Vanaf het idee tot aan de uitvoering: burgers kunnen, als zij dat willen, participeren in de plannen van de gemeente. 8 Het wandelnetwerk Walcheren: een groot succes!! Ok, en dan is er een wandelnetwerk aangelegd. En dan. Tja, dan begint het pas eigenlijk. Want iets aanleggen, ok, veel werk, maar daarna moet het ook nog onderhouden worden! Ook veel werk. Gelukkig kunnen we rekenen op een enthousiaste volhardende groep vrijwilligers die eropuit trekken om alles te controleren zodat de wandelaar onbezorgd een mooie route kan wandelen. Luchtwachttoren weer toegankelijk Burgerparticipatie in Zeeland Resultaten Burgerparticipatie Effecten van Burgerparticipatie Bewoner initiatief: van idee tot uitvoering Burgerparticipatie in de rest van Nederland Enkele valkuilen en knelpunten bij bewonersparticipatie Kort Nieuws Overzicht Vrijwilligersorganisaties in Zeeland Agenda 34 De Boom In HERFST 2013 Stichting Landschapsbeheer Zeeland

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2013 | | pagina 3