een groot succes!! Het wandelnetwerk Walcheren: De aanleg en inrichting van wandelnetwerk netwerk 100% in orde te houden. Ook al om Walcheren is gestart in 2010 en officieel te voorkomen dat al het praatje rond zou geopend in juli 2012. De vitaliteit van een gaan zoals:Nou dat wandelnetwerk van wandelnetwerk staat of valt met het onder- Walcheren... onduidelijk, incompleet, houd ervan. Dit betekent dat zeer regelmatig beschadigd en slecht onderhouden!'. en accuraat gewerkt moet worden om het Dat moeten we ten allen tijde voorkomen! Door: Gerard de Looff en Herman Schrama, Coördinatoren wandelnetwerk Walcheren Onderhoudsplan Na de opening hebben we een vrijwil- ligersbijeenkomst belegd en onder het genot van een drankje hebben we de vooraf vastgestelde regio's aan de vrijwil ligers toebedeeld. Elke vrijwilliger is ver zocht elk jaar minimaal 4 maal per jaar zijn regio te controleren en wel in een periode dat er veel gewandeld wordt. Ook wordt er van de vrijwilligers verwacht dat men tijdens de controletochten ook zowel de knooppunt- als de platte palen voor zover noodzakelijk vrij knipt. Elke vrijwilliger heeft een gedetailleerde kaart ontvangen waarop duidelijk staat aangegeven welke wandel paden met aanduidingen (pijltjes) en welke knooppuntpalen gecontroleerd moeten te worden. Met deze indeling en samenstelling is men van start gegaan. Overlappingen van gebie den bestaan niet, wél sluiten de gebieden nauwkeurig aan. 6

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2013 | | pagina 8