Zodra een controleur een gebied heeft verkend wordt dit via het G-mail com municatiesysteem van SLZ gemeld. Ook wordt doorgegeven wanneer er niets te melden valt. Dit om te weten dat een bepaald gebied is gecontroleerd. De opmerkingen worden op volgnum mer compleet met M-letter (van Melding) ingevoerd in de Beheerkaart 2013 voor Walcheren. Terugkoppeling en motivatie Zeer frequent wordt door SLZ en/of de coördinator teruggekoppeld met de controleur. Ook wordt aan hem/haar doorgegeven wanneer mankementen zijn hersteld of in uitvoering zijn (bestel lingen e.d.). Persoonlijke benadering is bijzonder belangrijk, daarvoor is het voor de coör dinator een taak om regelmatig contact te onderhouden met de controleur. Ook worden regelmatig nieuwtjes aan de controleurs doorgegeven. Eenmaal per jaar wordt er op een leuke locatie een bijeenkomst belegd waarbij onder het genot van een hapje en drankje de ervaringen worden uitgewisseld. Tijdens deze bijeenkomst wordt er een korte wandeling in dat gebied georganiseerd. Tot slot Vrijwilligerswerk is zeer zeker NIET vrijblijvend. Het vereist discipline, motivatie en frequent onderling overleg. Mede door de grote inzet van een grote groep vrijwilligers is het wan delnetwerk een succes. Wandelaars weten dit te waarderen want de eerste oplage van 5000 kaarten is binnen zeer korte termijn uitge geven! De 2e druk met 10.000 exemplaren is inmiddels gereed. De Boom In HERFST 2013 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 7

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2013 | | pagina 9