Winnaar Gouden Jirizaag 2013 Door: Caroline Geluk, medewerker SLZ Door: De Gouden Jirizaag is een door SLZ uitgereikte jaarlijkse EREprijs om vrijwilligers die zich inzetten voor het landschap (in welke vorm dan ook) eens extra in het zonnetje te zetten en te bedanken. We zien deze ereprijs dus graag als het symbool voor de waardering van de bijdragen van alle vrijwilligers en vrijwilligers- groepen. "Een gouden vent verdient een gouden zaag" stond er in een van de voor hem ingezonden nominaties en daar sluit de jury zich graag bij aan. Winnaar Jan Dingemanse met zijn vrouw Foto: Caroline Geluk Jan Dingemanse Zaterdag 16 november jl. hebben wij de Gouden Jirizaag uitgereikt aan Jan Dingemanse. Jan is al vele jaren breed inzetbaar voor alle werkvelden van SLZ en vormt een vrijwel onmisbare schakel in het werk dat wordt uitgevoerd door de Werkgroep Landschapsverzorging Walcheren. Hij brengt professionele des kundigheid in, de noodzakelijke aandacht voor veiligheid vormt daarin een belang rijk element. Zijn kwaliteiten en betrokken heid worden door zijn collega-vrijwilligers hoog gewaardeerd en tot voorbeeld gesteld. Hij is een dienstverlener uit de hoogste categorie. Werkgroep Landschapsverzorging Walcheren Jan kreeg met zijn hele werkgroep een lunch aangeboden. Want de waardering van deze ene persoon is ook een blijk van waardering voor de gehele groep. Zonder een goede groep achter je, kan je niet veel in je eentje bereiken. Deze werk groep is aan het einde van hun werk-ochtend onder doedelzak-geluid opgehaald door SLZ medewerkers waarna zij samen naar de lunch locatie gingen. De echtgenote van Jan zat in het complot en was ook aanwezig. Deze uitreiking was een verrassingselement; de werkgroep wist enkel dat ze een lunch kreeg aangeboden, maar wist niet dat de reden de Gouden Jirizaag was! Na een welkomst woord door Foort Minaard, directeur van SLZ, maakte de jury de winnaar bekend en over handigde de 'gouden' zaag. Daarna werd de lunch aangevangen. 12

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2013 | | pagina 14