Twee 2e prijs winnaars! De jury had besloten om de 3e prijs af te schaffen en 2x een 2e prijs uit te reiken. De inzet van deze vrijwilligers is even imposant waardoor ze gelijk gewaardeerd worden. Deze zilveren prijs ging naar: Eddie Dobbelaar en Chris Louwerse. De twee zilve ren prijs winnaars werden dezelfde middag thuis opgehaald door SLZ medewerkers voor een verrassingsbijeenkomst met col lega-vrijwilligers en echtgenotes die in het complot zaten. Nieuwe opzet Anders dan alle voorgaande jaren is de uitreiking losgekoppeld van de vroegere Vrijwilligersdag (zie artikel hierover elders in deze uitgave). Alle bij SLZ aangesloten vrijwilligers kon den een collega-vrijwilliger (of een groep/ team) nomineren voor de Gouden Jirizaag. Uiteraard moest deze wel voldoen aan een aantal voorwaarden. Totaal 18 unieke nomi naties kwamen binnen. Peter van der Vliet en Pieter Voets, medewerkers SLZ afdeling Vrijwilligerswerk, hebben de nominaties gereduceerd tot drie personen. De jury, die bestaat uit de winnaar van vorig jaar Walter Berentsen, Bestuurslid SLZ Jo Timmers en beleidsmedewerker natuur en landschap bij de provincie Rene Steijn, is bijeengekomen om deze 3 genomineerden door te spreken. Zij hebben met z'n drieën besloten wie de winnaar is geworden. De uitreiking was een verrassingsmoment voor de winnaars. Lunch in koeienstal bij fam. Kodde te Arnemuiden Foto: Pieter Voets Chris (boven) en Eddie (onder): Zilveren prijswinnaars De Boom In WINTER 2013 Stichting Landschapsbeheer Zeeland

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2013 | | pagina 15