igers bij onderhoud van natuur en landschap is, zeker in deze tijden, onmisbaar. Gelukkig groeit hun aantal nog steeds. Als blijk van waardering bieden wij diverse activiteiten aan, waar deze 'mantel- zorgers van het landschap' gratis aan mee kunnen doen. In onze agenda staan diverse activiteiten, excursies, cursussen en dergelijke waaraan u, als vrijwilliger, gratis kunt deelnemen. Denk bijvoorbeeld aan een cursus GPS, boomkikker excursie, studiedag hoogstamfruit of een excursie door de duinen van Walcheren etc. Enkele activiteiten zijn besloten of voor specifieke groepen. Of sommige activiteiten (cursussen) zijn gericht op beginners of gevorderden. Dit staat er dan bij vermeld. Hou daar rekening mee aub. 2 Actie Boeren Planten Bomen Wilt u nog wel een paar mooie streekeigen bomen op uw erf? Of toch maar de coniferenhaag vervangen door een liguster of haagbeuk? En lijkt het u ook niet leuk om een prachtige boomgaard aan te leggen met oude hoogstamfruitrassen? Wij maken het u gemakkelijk. Bestel bij de door SLZ geselecteerde leveranciers en u krijgt goed autochtoon plantmateriaal. Een lijst met soorten staat op onze website; makkelijk uitzoeken dus. En... ook als niet-boer mag u bestellen hoor! 10 En verder Paradijsvogels: De Arendshoeve Schone Struke of Vuulte: Bramen, geliefd en gehaat Winnaar Gouden Jirizaag 2013 Wie heeft het mooiste erf: Erftrofee 2013 Verevening! Nieuw in het SLZ-bestuur: Marleen Vermeer Samen Groen Gezond Winteronderhoud: Maaiselhopen en de poel Goede begeleider? Daarom een mentorencursus Jaar van de Patrijs Onderzoek Wandelnetwerk Natuurwerkdag 2013 Kort Nieuws Overzicht Vrijwilligersorganisaties in Zeeland Agenda De Boom In WINTER 2013 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 1

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2013 | | pagina 3