ITCODE IONALEB iTERUi Folder De kamsalamander in Zeeuws-Vlaanderen Kamsalamanders komen in Zeeland alleen voor in Zeeuws-Vlaanderen. Het zijn kieskeurige amfi bieën. SLZ heeft een nieuwe folder gemaakt over waarom en wat u op uw erf voor kamsalaman ders kunt doen. Wat krijgt u er voor terug? In het voorjaar een boeiend schouwspel onder de waterspiegel of in de zomer een verassende ontdekking onder een grote steen van een van de mooiste amfibieën in Nederland! De folder is binnenkort gratis te downloaden in de webwinkel op onze website of bel naar SLZ: 0113-23 09 36. Boek'Natuur aan huis' 'Natuur aan huis; mooi boek over erven en haar bewoners van 200 pagina's. Wie voorintekent op het kijk- en ideeënboek over natuurvriendelijke erven in Nederland en Vlaanderen, ontvangt zo'n 15% korting op de aanschafprijs. Bij voorintekening kost het 24,95 euro, de winkelprijs zal 29,95 euro worden. Voorintekenen kan tot 15 juli 2014. 'Natuur aan huis' staat boordevol tips en inspiratie over hoe u erven nog vogel- en natuurvriendelijker kunt inrichten. Wie het boek koopt, helpt tegelijkertijd financieel bij de bescherming van onze erfvo- gels. Digitaal te bestellen via www.vogelbescherming.nl/natuuraanhuis Goed Geld Gala De Postcode Loterij maakte tijdens het Goed Geld Gala bekend dat zij dit jaar een record bedrag van ruim 302 miljoen euro doneert. Als vaste beneficient kreeg Landschapsbeheer Nederland 2.250.000 euro. Dat is goed nieuws voor het landschap en alle mensen die van ons landschap genieten en zich ervoor inzetten! Zeeuwseankers.nl van start Ontdek het erfgoed van Zeeland via www.zeeuwseankers.nl, het digitale platform van Zeeuwse Ankers. Zeeuwse Ankers is de uit werking van de culturele biografie van Zeeland. Vrouwenpolder 700 jaar; van Bedevaartsoord tot Badplaats Dit jaar bestaat Vrouwenpolder 700 jaar. Het was het enige pelgrimsoord op Walcheren. De rijke geschiedenis en het cultureel erfgoed worden van mei tot en met september in de schijnwerpers gezet. De organisatie van Vrouwenpolder 700 jaar organiseert een lezingencyclus en ontwikkelt samen met SLZ een pelgrim-ommetje door Vrouwenpolder. Meer informatie is te vinden op de website: www.denederlandseruimte.nl Reacties op artikelen Wilt u reageren op een artikel, dat kan. Mail de schrijver of mail naar het algemene email adres van slz: info@slz.landschapsbeheer.nl 32

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2014 | | pagina 34