[www.landschapsbeheerzeei Voordelen ervenabonnement: Bezoek en een u.tgebreid schriftelijk advies in het eerste jaar Volgende jaren: periodiek kort eenvoudig onderhoudsadvies Gratis abonnement op ons kwartaalblad De Boom In Hulp bij uitvoering door onze uitvoeringsploeg via een offerte U ontvangt uitnodigingen voor diverse SLZ activiteiten gericht op erfeigenaren Korting gericht i van 20% op cur op erfeigenaren sussen Korting van SLZ, te best 20% op ellen via uitgaven van onze webshop Wilt u ook een streekeigen ervenabonnement: kijk op www.landschapsbeheerzeeland.nl tingsmaatregelen uitgevoerd, helaas was het onderhoud van enkele landschaps elementen wat achtergebleven. Via het project "streekeigen ervenabonnement" is eind 2013 de Zeeuwse haag aan de voorzijde van het terrein weer vrijgezet van oprukkende veldiepen. Hierdoor kunnen de meidoorns, sleedoorns en rozen in de Zeeuwse haag zich weer beter ontwikkelen. De ongeveer 10 jaar oude lindebomen in het ponyweiland hebben zich prachtig ontwikkeld. Ze zijn ontdaan van de knellende boombanden en de bescherming is wat aangepast. In het bos achter op het terrein zijn via het bosjes project enkele toekomstbomen vrijgezet en is er gewerkt aan een meer natuurlijke bosrand. In het kader van het wandelnetwerk "langs linies en kreken" is in samenwer king met de dorpsraad van Vogelwaarde rondom het terrein een wandelroute gere aliseerd. Vrijwilligers van SLZ hebben een nieuw raster geplaatst t.b.v. de wandelroute en ter voorkoming van veevraat aan de aanwe zige beplanting. De Boom In ZOMER 2014 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 11

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2014 | | pagina 13