Lijnen in het landschap Jaarbericht 2013 ommunicatie Bijeenkomst Lijnen in het Landschap 20-06-2013 Foto: Caroline Geluk Door: Sylvia Tuinder, medewerker SLZ Communicatiemiddelen SLZ is actief in het gebruik van diverse communicatiemiddelen om verschillende doelgroepen te enthousiasmeren, informe ren en te betrekken. Ons prikbord met arti kelen was overvol. Zo waren afwisselende onderwerpen van cultuurhistorie rond tbc huisjes, transformatorhuisjes tot patrij- zencafe's en themawandelpaden, terug te vinden in artikelen in kranten, huis- aan huisbladen, dorpsbladen, (vak)tijdschriften voor boeren en buitenlui. Natuurlijk zijn ze vaak wat uitgebreider belicht in ons eigen 'vakblad' De Boom in. We richten onze pij len met name op de lokale uitgaven, pers en media, omdat we juist lezers en luiste raars uit de buurt willen laten proeven van onze projecten en activiteiten. Juist omdat ze er zelf aan mee kunnen doen! Lokaal, provinciaal en landelijk Provinciaal zijn we breed in het nieuws geweest ook op radio en tv via Omroep Zeeland en de lokale tv en radio omroe pen, van omroep Schouwen tot de Vlaamse RTV. Landelijk zijn we als samenwerkings verband opvallend via diverse uitingen naar buiten getreden met activiteiten als de Natuurwerkdag, NLdoet, Groen en Doen en de actie Ik wil dit blijven doen'. Via Landschapsbeheer Nederland komen deze items en artikelen onder de aandacht van een breed publiek. De Landelijke Kennisdag, vol kennisuitwisse ling over landschapsbeheer organiseerden we met LBN dit jaar in Zeeland in Heinkenszand, waar de thema's: participatie, financiering, Gemeenschappelijk Landbouwbeleid, kwali teit van het landschap, gebiedsontwikkeling en wandelnetwerken centraal stonden. Met een opkomst van ruim 100 mensen een goed bezochte en waardevolle dag, waar de acti viteiten van landschapsbeheer Zeeland goed belicht werden. Lijnen in het Landschap, nog een groots evenement wat we samen met SCEZ en Bureau Zeeweringen organiseerden sloeg ook goed aan bij de bezoekers van overheden tot vrijwilligers. De website www.landschapsbeheerzeeland.nl voorzien we wekelijks van nieuwe informatie. De Boom In ZOMER 2014 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 15

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2014 | | pagina 17