- cultuurhistorie (inventarisatie, restaura tie, beheer, oude fruitrassen, enz.) - wandelnetwerk (ontwerp, aanleg, beheer, enz.) - landschapsbeheer (knotten, hoogstam- fruit, enz.) Ook moet deze persoon zich op verschil lende manieren hebben onderscheiden (langdurig, speciaal thema, buitenge wone inzet, etc.). Jury De afdeling Vrijwilligerswerk van SLZ heeft alle ingezonden nominaties gere duceerd tot 3 personen. De jury, die bestaat uit de winnaar van vorig jaar Jan Dingemanse, Bestuurslid SLZ Jo Timmers en beleidsmedewerker natuur en land schap bij de provincie René Steijn, is in de zomer bij elkaar gekomen om deze 3 genomineerden door te spreken. Op basis van de motivatie van de inzenders en de informatie van SLZ over deze geno mineerden, hebben zij met z'n drieën besloten wie de winnaar is geworden. Wil je iemand nomineren voor de Gouden Jirizaag 2015? Dat kan. Stuur dan voor 1 maart 2015 een e-mail naar caroline@slz.landschapsbeheer.nl met daarin informatie over de genomineerde en waarom jij vindt dat hij/zij de Gouden Jirizaag moet winnen, bij voorkeur met een anekdote of een goed verhaal. Let op de voorwaarden! Deze vind je op onze website en het moet goed en duidelijk naar voren komen wat de reden is dat je hem/ haar nomineert, wat zijn/haar kwaliteiten zijn en dat hij/zij voldoet aan de voorwaarden. Met andere woorden: Waarom moet deze persoon de Gouden Jirizaag krijgen. De jury moet op basis van jouw informatie een keuze maken! De motivatie is dus erg belangrijk. Fotomateriaal erbij is altijd leuk! SLZ-medewerkers (ook als die als vrijwilliger actief zijn), zijn uitgesloten om de Gouden Jirizaag te winnen. De Boom In Winter 2014 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 5

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2014 | | pagina 7