Bas op 'musterdvumme' op natuurwerkdag 2014 Als ik er tijd voor heb probeer ik ook om mee te gaan met de vogeltellingen in Saeftinghe. Het is een mooie gelegenheid om na mijn afstudeeronderzoek daar nog eens te komen. Tevens ga ik dit jaar de opleiding tot gids in Saeftinghe volgen. Het is een kleine moeite omdat ik er eigenlijk toch altijd ben. Wat ik nu extra moet doen is het gereedschap meene men en het rooster in elkaar zetten. Dit laatste kost nog geen halve dag omdat we elk jaar voor een groot deel op de dezelfde adressen werken. Wat is je drijfveer om zo actief te zijn voor de natuur? De natuur is interessant en leuk. De natuur is ook altijd anders omdat je heel verschillende natuur hebt zoals een bos, het Verdronken land van Saeftinghe of duinen. Ook is het in het gebied elk seizoen weer anders. Wat is je favoriete project? Het jaarlijkse weekend naar Hattem is altijd erg leuk. Hier zitten we in een gebouw van een schippersinternaat waar we dan werk aan het terrein uitvoeren. Bij de reguliere projecten weet ik niet zo snel een favoriet project. Elk project is weer anders, soms een mooi erf of een vriende lijk ontvangst. Heb je ook nog hobby's die niets met de natuur te maken hebben? Een andere hobby is fotografie waarbij ik foto's maak van diverse zaken maar natuurlijk ook van dieren en landschappen. Aan sport doe ik niet alhoewel een vogeltelling in Saeftinghe ook een aardige sport is! Doe je verder nog vrijwilligerswerk? Ja, naast het coördinator zijn zit ik ook nog in het bestuur van De Steltkluut als algemeen lid. Verder beheer ik de website en ben ik lid van de planologiewerkgroep. Bas bedankt voor het interview! Veel succes met al het nuttige werk watje mag doen!

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2015 | | pagina 23