nog meer doen. Het projectplan werd nog completer. Mojca voerde gesprekken met scholen, kinderopvang etc. De werkgroep betrok de scouting en steeds meer han den sloegen ineen bij de samenwerking in dit project. Een spannend gesprek met Groen Dichterbij (om kans te maken op middelen)en het prachtprojectplan waren verrassend genoeg, reden om door te gaan naar de volgende ronde. Er leek een kink in de kabel te komen toen bleek dat de gemeente meldde dat de eerste locatie niet door kon gaan. Een nieuw gesprek met de werkgroep en de gemeente volg de en een andere locatie kwam in beeld. Een actieve en belangrijke deelnemer van de werkgroep kon zich niet vinden in de locatie en haakte helaas af. Dat was een teleurstelling, ondanks alle begrip voor zijn keuze. Geld binnen De aanvraag bij Groen Dichterbij vereiste een presentatie van het project op een locatie ver van Zeeland. Een intensieve dag in Amersfoort volgde. Hierheen reisden Mojca met man en dochtertje. Zelf ging ik ook mee om de wens van de bewoners van Arnemuiden mee te hel pen waarmaken. Vier kinderen nam ik mee, die hun best deden om het project goed aan de jury te presenteren. Zo wisten we samen een positief resultaat te bereiken. De verrassing was groot toen hier een mooie prijs uitrolde: het eerste geld was binnen! Het project kon echt beginnen. In verdere gesprekken zijn werkgroep en gemeente, scholen en ook de scouting betrokken. De samenwerking in het project werd steeds groter. Aanleg terrein De stroomversnelling werd een waterval toen de gemeente een kans zag om grond die De Boom In Lente 2015 Stichting Landschapsbeheer Zeeland

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2015 | | pagina 7