Erfgoeddag in het Landschap Luisteren naar Zeeuwse streektalen, kijken naar demonstraties van trekpaarden, vergeten groenten kopen, informatie krijgen over het zelf maken van een natuurlijke erfafscheiding, een rondleiding krijgen over buitenplaats Overduin of lekker in het natuurgebied De Manteling wandelen. Krijgt u er zin in? Kom dan op zaterdag 26 september aanstaande naar de 'Erfgoeddag in het Landschap' in Vrouwenpolder/ Oostkapelle om deze en nog veel meer erfgoed-, landschap- en natuuractiviteiten te beleven! 2 Fruitactiviteiten Voor het milieu is het eten van seizoensfruit uit je eigen regio het best. Extra leuk voor jezelf is datje fruit kunt eten uit je eigen boomgaard. Maar ja, fruit is een levend product en beperkt houdbaar. Maar als je het nu bewerkt kun je er het hele jaar van genieten. Hoe moet dat dan? Aha! Laten wij nu toch een leuk aanbod voor je hebben verzameld met verschillende workshops om iets leuks en vooral lekkers van je fruit te maken. 4 Terugblik op mooie resultaten van vorig jaar in de werkvelden waar SLZ actief is (vrijwilligerswerk, wandelnetwerk, cultuurhistorie, biodiversiteit, uitvoering en communicatie) zijn vorig jaar mooie resultaten geboekt. Een korte terugblik op een aantal projecten uit 2014 waar we trots op zijn lichten we hier toe. Het volledige jaarverslag is binnenkort te downloaden van onze website. 8 En verder Zomersnoei van hoogstamfruit 20 Schone Struuke of Vuulte: Riet in je put 24 Bruine kiekendieven op akkers 26 Planten maaien om planten te behouden 29 Kort Nieuws32 Overzicht Vrijwilligersorganisaties in Zeeland 33 Agenda34 De Boom In Zomer 2015 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 1

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2015 | | pagina 3