Park Overduin Fotograaf: SLZ De Boom In Zomer 2015 Stichting Landschapsbeheer Zeeland de slag? Plantmateriaal en boeken zijn ter plekke te koop. stichting Het Werkend Trekpaard (gehuisvest op Overduin) verzorgt demonstraties (onder voorbehoud). streekdrachtverenigingen uit Zeeland presenteren de diverse streekdrachten. op verschillende locaties staan klap- banken waarop verhalen in Zeeuwse streektalen worden verteld. kinderactiviteiten rondom erfgoed, landschap en natuur. van erfgoed, landschap en natuur'. Workshops over het zelf verhalen schrijven voor digitale platforms als Zeeuwse Ankers, workshops over de inzet van sociale media bij de 'bele ving van erfgoed, landschap en natuur', work shops over het levend houden van tradities, workshops over het zelf ontwikkelen van routes voor digitale platforms als Zeeuwse Ankers, workshops over het inzetten van audiotours op buitenplaatsen en natuurge bieden, in historische boerderijen of molens, in musea of historische stadhuizen. Binnenkort is het definitieve programma klaar. Houd daarom de activiteitenagenda op de website www.zeeuwseankers.nl in de gaten. Noteer deze dag maar vast in je agenda. Speciaal ochtendprogramma Anders dan vorig jaar, is er dit jaar een apart ochtendprogramma. Dan wordt er speciaal voor vrijwilligers van erfgoed- en landschapsorganisaties in de Uitspanning Oranjezon een programma georgani seerd met workshops over de 'beleving Bereikbaarheid Startplaats voor alle activiteiten is Uitspanning Oranjezon aan de Koningin Emmaweg 26 in Vrouwenpolder. Vandaar kun je te voet naar de verschillende activiteiten gaan. Uitspanning Oranjezon is met het open baar vervoer moeilijk bereikbaar. We advise ren je vooral om op de fiets te komen. Kom je toch liever met de auto? Neem dan de N57 en ga via het dorp Vrouwenpolder de Koningin Emmaweg op.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2015 | | pagina 5