is dat ook actueel wordt gehouden. Dat werkdagen tijdig aangekondigd worden met informatie over de aard van het werk, locatie, catering e.d. Het is ook belangrijk dat de organisatie verdeeld wordt onder enkele mensen. Zo heb ik als coördinator enkele leden waarmee ik het programma voorbereid en die ook aanspreekpunt zijn voor enkele projecten. Jan Dingemanse is onze gereedschapsman, hij draagt zorg voor de ladders en het gereedschap. Als ik een keer verhinderd ben is er voldoende achtervang. We starten altijd met een jaar vergadering waar terug gekeken wordt op het vorige seizoen en waar ook het pro gramma voor het komende seizoen wordt toegelicht en die afgesloten wordt met een lezing over een boeiend onderwerp. Het seizoen wordt afgesloten met een dagexcursie die door enkele werkgroeple den wordt verzorgd. Project Blikkendijk, symbool voor de duurzame inzet WLW Foto: Pieter Voets Wat betreft de toekomst maak ik me niet zoveel zorgen. We zijn altijd een zelfstandig opererende werkgroep geweest. Ik hoop wel dat we nog steeds kunnen rekenen op steun van SLZ bij de bemiddeling van nieuwe pro jecten en het verstrekken van gereedschap. Nu sluiten zich nog steeds veel jong gepensi oneerden zich aan, als er langer doorgewerkt moet worden zal de aanwas misschien wat minder zijn. Vooralsnog zijn we een bloeiende werkgroep met enthousiaste leden die zich inzetten om de kleine landschapselementen op Walcheren te behouden en uit te breiden zodat we met velen kunnen genieten van het moois dat ons eiland te bieden heeft. De Boom In Herfst 2015 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 13

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2015 | | pagina 15