ijwilligers Cursus Zaag- en veiligheid te bevorderen. Uiteraard wor den materialen of hulpmiddelen die nodig zijn ter beschikking gesteld door SLZ. Daarnaast ontvangen alle vrijwilligers ons kwartaalblad 'De Boom In' Verschillend aanbod Inmiddels is ons aanbod zo verschillend dat we onderscheid maken tussen: Interne cursussen/activiteiten: deze zijn gratis toegankelijk voor al onze vrijwil ligers. Denk hierbij aan de jaarlijkse boomkik ker excursie, excursie door de duinen van Walcheren, maar ook de cursus Reanimatie AED. Externe cursussen/activiteiten: SLZ koopt deze in en deelnemers betalen een bijdrage. Denk hierbij aan de work shop Appelwijn maken en de cursus Boerderijen in Zeeland. Specialistische activiteiten, besloten of voor gevorderden. Deze zijn dan enkel toegankelijk (en gratis) voor de vrijwil ligers op uitnodiging van SLZ. Denk hierbij aan de bosmaaier cursus, de oude rassen excursie en de cursus Motorisch gereedschap. Deze activiteiten met omschrijving en kosten vind je in de agenda op www.landschapsbeheerzeeland.nl Begeleiding door SLZ Onze afdeling 'Vrijwilligerswerk' is actief met begeleiden, stimuleren en coördineren van vrijwillig landschapsbeheer. We doen dit ondermeer door voorbereiding en organisatie van werkzaamheden en werkdagen, begelei ding in het veld, uitleen van gereedschappen, logistieke ondersteuning en contacten met particuliere eigenaren en terreinbeheerders en gemeenten. We proberen maatwerk te leveren bij het faciliteren van bestaande en nieuwe groepen en investeren veel in opstarten, aansturen en begeleiden van doordeweekse groepen. Vacatures Al onze actuele vrijwilligers vacatures, én die van andere groene organisaties, staan op de website www.natuurwerkzeeland.nl De Boom In Herfst 2015 Stichting Landschapsbeheer Zeeland

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2015 | | pagina 23