k ue^ Landgoedwandelinge .oes toont gedetermineerde bloemen tijdens bijenexcursie Oostkapelle Alle foto's: Sylvia Tuinder v Door: Sylvia Tuinder, medewerker SLZ in de maak, met het idee dat deze ook zal lopen langs de buitenplaatsen Overduin en Zeeduin. De routes zijn opgenomen in een kaartje met toelichting en zijn op diverse plaatsen verkrijg baar ook aangeduid met een QR code, die vind baar is op de website van diverse Oostkapelse ondernemers. De routebeschrijving geeft al boeiende informatie maar er is ook een initiatief om met een actieve gids, die nog meer weet te vertellen, de wandeltochten te doen. De wandelingen gaan langs 4 soorten land goederen namelijk; verdwenen landgoede ren, verborgen landgoederen, nieuwe en bestaande. Bijna overal wandel je in de rou tes erover of wandel je daar waar een land goed was. Langs de routes staan ook enkele mooie bankjes die de werkgroep onlangs in de lijnolie heeft gezet. De landgoedwande lingen in Oostkapelle gaan vanuit het dorp, maar maken zichtbaar dat er ook platteland is. Er zijn 3 landgoed wandelingen, een is er In Oostkapelle zijn er binnen de dorpsraad diverse werkgroepen. Een ervan is de werk groep landgoedwandelingen en daar is een van de actieve personen Martha Wedts de Swart. De werkgroep bestaat verder uit: Els en Christiane en werkt samen met SLZ. Johan Calle van SLZ helpt mee bij het kaartmateriaal en bij het ontwikkelen van de laatste route. De werkgroep vergadert regelmatig en de werkgroep onderhoudt en beheert zelf de route.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2015 | | pagina 33