de 3e ronde! i. DOEll Hoe werkt het? Onderstaande is gebaseerd op de deelna mecriteria van de tweede ronde, dus onder voorbehoud: Vouchers zijn een jaar geldig. Een individuele aanvraag is hiervoor nodig, bv. door de coördinator van de groep. Enkelen van jullie hebben we al bereid gevonden om een aanvraag te doen. De vouchers zijn bestemd voor ken nisoverdracht en de versterking van de structuur van het groene vrijwilligers werk. Vouchergeld mag ook besteed worden aan gereedschappen en materialen, die nodig zijn bij opleiding/kennis overdracht. Voor cursussen motorisch gereedschap, verzorgd door bijvoorbeeld Edudelta, kunnen vrijwilligers indivi duele aanvragen bundelen om aan het gewenste voucherbedrag te komen. Zo nodig helpen wij daarbij. SLZ en jullie zelf hebben kennis beschik baar die ingezet kan worden met het vou chergeld. We hebben een selectie gemaakt van wat mogelijk is en we zullen een aantal coördinatoren zelf benaderen met SLZ aanbod en informatie over de werkwijze en criteria voor deze derde ronde. Wel is al duidelijk dat de aanvragen dit keer via DigiD moeten worden ingediend (aanvragen van een DigiD account neemt ca. 5 dagen). Als er groen licht komt? Degene die de aanvraag doet namens zijn/ haar groep krijgt na enkele weken bericht of de voucher is toegekend; het geld wordt dan op de rekening van de aanvrager gestort en vervolgens kan de gewenste kennis worden ingekocht. Via Landschapsbeheer Nederland en via de Greenwish - website www.groenendoen.nu - komt informatie over de datum van de opening van het loket en de criteria. Wij informeren vervolgens de coördinatoren over datum, details en sugges ties voor de aanvraag. In totaal hopen we op enkele tientallen aanvragen vanuit Zeeuwse vrijwilligers, voor jullie groep of jullie ver eniging, zodat onze samenwerking zo goed mogelijk overeind kan blijven! Ook op de SLZ website vind je actuele informatie over Groen en Doen www.landschapsbeheerzeeland.nl/ groen-en-doen/groen-en-doen Voor assistentie bij de aanvraag van een vou cher voor SLZ opleidingsactiviteiten kun je direct mailen of bellen met Peter van der Vliet: peter@slz.landschapsbeheer.nl of 0113-23 09 36 06-46 64 59 90.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2015 | | pagina 9